BBC United Ninove

Albert Luc Florian
Pupillen Provinciaal: Speler
Amine Kobb Ahmed
Miniemen: Speler
Antoons Jonathan
microben B: Speler
Arrasi Quarda
Pupillen Meisjes: Ploegverantwoordelijke
Baten Bart
Pupillen Provinciaal: Ploegverantwoordelijke
Baten Kyan
Pupillen Provinciaal: Speler
Bellemans Anja
Juniors Landelijk: Ouder
Benoot Jan
Juniors Landelijk: Ploegverantwoordelijke
Benoot Sander
Juniors Landelijk: Speler
Bernaert Daan
Benjamins B: Speler
Bernaert Lien
Pupillen Meisjes: Speler
Bernaert Nico
Benjamins B: Ploegverantwoordelijke
Bimenyimana Elisee
Pupillen Provinciaal: Speler
Borloo Jens
Benjamins A: Speler
Borloo Lotte
microben B: Speler
Borloo Stijn
Benjamins A: Ploegverantwoordelijke
Boujemaoui Mohammed
microben A: Speler
Boutaghrat Rayan
microben B: Speler
Bruylandt Lauren
Pupillen Meisjes: Speler
Cautaers Ruth
Pupillen Provinciaal: Ploegverantwoordelijke
Chaouch Ahmed
Heren 1 (2e prov): Speler
Chaouch Iheb
Heren 1 (2e prov): Speler
Chergui Hatim
Pupillen Provinciaal: Speler
Chihi Ahmed
Pupillen Provinciaal: Speler
Colson Tomas
Benjamins B: Speler
Cooreman Ziggy
Miniemen: Speler
Dalino Gérald
Miniemen: Speler
De Bruyne Quentin
Pupillen Provinciaal: Speler
De Clercq Lucas
Heren 2 (3e prov): Speler
De Cock Mathias
Heren 2 (3e prov): Speler
De Cock Maya
Benjamins B: Ploegverantwoordelijke
De Cooman Nele
Heren 1 (2e prov): Ploegverantwoordelijke
De Jonge Bert
Heren 2 (3e prov): Speler
De Jonge Luc
Miniemen: Ploegverantwoordelijke
De Jonge Maarten
Miniemen: Speler
De Leeuw Gil
microben A: Speler
De Leeuw Saar
Pupillen Meisjes: Speler
De Leeuw Senne
microben B: Speler
De Leeuw Veerle
Pupillen Meisjes: Coach
De Meyer Jasper
microben A: Speler
De Meyer Maarten
microben A: Ploegverantwoordelijke
De Saedeleer Sara
Benjamins B: Ploegverantwoordelijke
De Sutter Johan
Miniemen: Coach
De Sutter Sven
Heren 2 (3e prov): Speler
De Villaer David
microben A: Coach
De Villaer Jorben
microben A: Speler
De Vuyst Len
Benjamins A: Speler
De Wit Gust
Pupillen Provinciaal: Speler
Debbaut Ando
Benjamins B: Speler
Debbaut Bo
Pupillen Meisjes: Speler
Debbaut Kim
Pupillen Meisjes: Speler
Debrock Dylan
Pupillen Provinciaal: Speler
Dekoninck Joeri
Benjamins B: Coach
Deloz Luna
Pupillen Meisjes: Speler
Demonie Rens
Juniors Landelijk: Speler
Demonie Ruben
Miniemen: Speler
Demonie Thierry
Miniemen: Ploegverantwoordelijke
Devos Noah
microben B: Speler
Durant Jarne
Pupillen Provinciaal: Speler
Durant Paul
Pupillen Provinciaal: Ploegverantwoordelijke
Durant Thiebe
Benjamins B: Speler
El Ansari Ibrahim
Benjamins B: Speler
Erauw Karlien
microben B: Ouder
Fierens Yannick
Heren 2 (3e prov): Speler
Frans Geert
Benjamins A: Coach
Geets Veerle
Benjamins B: Ploegverantwoordelijke
Gheysels Daan
microben A: Speler
Gheysels Hans
Benjamins B: Ploegverantwoordelijke
Gheysels Wout
Benjamins B: Speler
Godin Sofie
Pupillen Meisjes: Speler
Goessens Colin
Heren 1 (2e prov): Speler
Gombault Julie
Pupillen Meisjes: Speler
Govaert Sam
Heren 1 (2e prov): Speler
Hautman Lowiek
microben A: Speler
Herremans Michael
Miniemen: Speler
Herremans Stefaan
Miniemen: Ploegverantwoordelijke
Holemans Robby
Juniors Landelijk: Speler
Janssen Baziel
Heren 1 (2e prov): Speler
Janssen Ernest
Benjamins A: Speler
Janssens Alex
microben B: Speler
Jourquin Bram
Juniors Landelijk: Speler
Kabu Johan
Benjamins B: Speler
Kabu Julia
microben B: Speler
Kabu Tanya
Pupillen Meisjes: Speler
Kachoul Rania
Pupillen Meisjes: Speler
Kachoul Arrasi Iman
Benjamins A: Speler
Kachoul Arrasi Mohamed
microben A: Speler
Kestens Domien
Miniemen: Speler
Kestens Hannah
Pupillen Meisjes: Speler
Keymeulen Kobe
Benjamins B: Speler
Laaroussi Laalami Wassim
microben B: Speler
Lambotte Deborah
Heren 2 (3e prov): Ploegverantwoordelijke
Lenaers Pieter
Pupillen Provinciaal: Coach
Lievens Pauwel
Heren 2 (3e prov): Speler
Lips Wies
Juniors Landelijk: Speler
Massé Lander
Benjamins B: Speler
Maxim Erika Sasha
Pupillen Meisjes: Speler
Menga Tandu Glory
Miniemen: Speler
Menioui Imrane
microben B: Speler
Menioui Rayan
Miniemen: Speler
Mucha Flori
Heren 2 (3e prov): Speler
Musabyimana Benjamin
microben A: Speler
Musabyimana Simon
Benjamins A: Speler
Ndakaza Ethan Pierre
microben A: Speler
Ndakaza Jimmy
microben A: Speler
Nerinckx Gert
Heren 2 (3e prov): Speler
Neveux Pieter-Jan
Heren 2 (3e prov): Speler
Ngalula Merlin
Heren 1 (2e prov): Speler
Ngindu-Bakambila Nathan
Benjamins A: Speler
Pardaens Clément
Benjamins B: Speler
Pardaens Ingrid
Benjamins B: Ouder
Purcarea Valentina Ana
Pupillen Meisjes: Speler
Raspé Samuel
microben B: Speler
Rommens Wout
microben B: Speler
Ronse Timothy
Juniors Landelijk: Speler
Rotsaert Siouxsie
Juniors Landelijk: Ploegverantwoordelijke
Saliën Karsten
Pupillen Provinciaal: Speler
Sinzobakurana Kami David
Benjamins A: Speler
Sonck Axel
Benjamins A: Speler
Sonck Ruben
Miniemen: Speler
Sonck Shana
Heren 2 (3e prov): Ploegverantwoordelijke
Sonck Willy
Miniemen: Ploegverantwoordelijke
Spinnoy Arne
microben A: Speler
Stefan Alexandru
Benjamins B: Speler
Stichelmans Stijn
Heren 1 (2e prov): Aanvoerder
TEST Van Damme Luc
Miniemen: Ploegverantwoordelijke
Tresignie Dylan
Juniors Landelijk: Speler
Tresignie Robin
Heren 1 (2e prov): Speler
Troch Brent
Benjamins A: Speler
Van Brantegem Nenad
Pupillen Provinciaal: Speler
Van Cutsem Tristan
Benjamins A: Speler
Van Dalem Hanne
microben B: Speler
Van Dalem Rune
microben B: Speler
Van Damme Luc
Miniemen: Ploegverantwoordelijke
Van Damme Niko
Miniemen: Speler
Van De Wiele Kyenta
Pupillen Meisjes: Speler
Van Den Bruele Matisse
Benjamins B: Speler
Van Den Haute Senne
microben B: Speler
Van Den Haute Warre
microben A: Speler
Van Deun Katrien
Benjamins A: Ploegverantwoordelijke
Van Droogenbroeck Bruno
Juniors Landelijk: Jeugdcoördinator
Van Laethem Gerrit
Heren 2 (3e prov): Speler
Van Laethem Timmy
Heren 2 (3e prov): Speler
Van Lierde Carl
Benjamins B: Ploegverantwoordelijke
Van Lierde Kasper
Benjamins B: Speler
Van Lierde Rutger
microben A: Speler
Van Ongeval Joris
Pupillen Provinciaal: Ouder
Van Ongeval Luca
Pupillen Provinciaal: Speler
Van Steenberghe Jo
Heren 2 (3e prov): Speler
Van Valckenborgh Milan
Benjamins B: Speler
Vande Verre Dries
Juniors Landelijk: Speler
Vanderstraeten Jarne
Juniors Landelijk: Speler
Vandervoort Bart
Heren 1 (2e prov): Speler
Vandervoort Dries
Heren 1 (2e prov): Speler
Vandervoort Patrick
Heren 1 (2e prov): Coach
Vandervoort Wout
Juniors Landelijk: Speler
Vangelder Babs
Heren 2 (3e prov): Ploegverantwoordelijke
Vanhee Andreas
Benjamins A: Speler
Vankeerbergen Ferre
Benjamins A: Speler
Vankeerbergen Ibe
Benjamins B: Speler
Vanlierde Lieve
Pupillen Provinciaal: Ploegverantwoordelijke
Vanschandevyl Jarne
Juniors Landelijk: Speler
Verleysen Nicolas
Juniors Landelijk: Speler
Vermassen Jasper
Heren 2 (3e prov): Speler
Vlaeminck Trui
Miniemen: Ploegverantwoordelijke
Vlaemynck Dries
Benjamins B: Speler
Vogeleer Anja
Juniors Landelijk: Ploegverantwoordelijke
Vyverman Sabrina
Benjamins B: Ploegverantwoordelijke
Wachtelaer Ruben
Heren 2 (3e prov): Speler
Zaidi Amine
Benjamins B: Speler

              BBC United Ninove   |    Parklaan 15     |   9400 Ninove      |   SPORTHAL

BBC United Ninove   |    Brusselsesteenweg 560   |   9402 Meerbeke  |   Maatschappelijk adres

 

© 2017, website powered by Twizzit.com