BBC United Ninove

Benjamins A
Naam Groepsnaam Contact functie
Cautaers Ruth Benjamins A Ploegverantwoordelijke
Frans Geert Benjamins A Coach
Vyverman Sabrina Benjamins A Ploegverantwoordelijke
De Leeuw Gil Benjamins A Speler
Durant Thiebe Benjamins A Speler
Janssen Ernest Benjamins A Speler
Kabu Johan Benjamins A Speler
Massé Lander Benjamins A Speler
Musabyimana Simon Benjamins A Speler
Sonck Axel Benjamins A Speler
Van Lierde Kasper Benjamins A Speler
Vankeerbergen Ibe Benjamins A Speler
Zaidi Amine Benjamins A Speler
Benjamins B
Naam Groepsnaam Contact functie
De Cock Maya Benjamins B Ploegverantwoordelijke
Vandervoort Wout Benjamins B Coach
Antoons Jonathan Benjamins B Speler
Colson Tomas Benjamins B Speler
De Leeuw Gil Benjamins B Speler
De Meyer Jasper Benjamins B Speler
Gheysels Daan Benjamins B Speler
Hautman Lowiek Benjamins B Speler
Kestens Hannah Benjamins B Speler
Keymeulen Kobe Benjamins B Speler
Ndakaza Ethan Pierre Benjamins B Speler
Pardaens Clément Benjamins B Speler
Stefan Alexandru Benjamins B Speler
Vanhee Florian Benjamins B Speler
Vlaemynck Dries Benjamins B Speler
Juniores landelijk
Naam Groepsnaam Contact functie
Benoot Jan Juniores landelijk Ploegverantwoordelijke
Renders Laurens Juniores landelijk Coach
Vogeleer Anja Juniores landelijk Ploegverantwoordelijke
Benoot Sander Juniores landelijk Speler
Coppens Thibaud Juniores landelijk Speler
De Smedt Jarne Juniores landelijk Speler
Jourquin Bram Juniores landelijk Speler
Lips Wies Juniores landelijk Speler
Ronse Timothy Juniores landelijk Speler
Smekens Brent Juniores landelijk Speler
Tresignie Dylan Juniores landelijk Speler
Vande Verre Dries Juniores landelijk Speler
Verleysen Nicolas Juniores landelijk Speler
Kadetten
Naam Groepsnaam Contact functie
De Cooman Nele Kadetten Ploegverantwoordelijke
De Sutter Johan Kadetten Coach
Amri Karim Kadetten Speler
Bah Mamadou Kadetten Speler
Cooreman Ziggy Kadetten Speler
Dalino Gérald Kadetten Speler
De Backer Jonathan Kadetten Speler
Esguerra Romel Kadetten Speler
Kestens Domien Kadetten Speler
Menioui Rayan Kadetten Speler
Piema Maleshel Rémy Kadetten Speler
Sonck Ruben Kadetten Speler
Van Damme Niko Kadetten Speler
Microben U10
Naam Groepsnaam Contact functie
De Villaer David Microben U10 Coach
Vyverman Sabrina Microben U10 Ploegverantwoordelijke
Borloo Lotte Microben U10 Speler
Boutaghrat Rayan Microben U10 Speler
De Villaer Jorben Microben U10 Speler
Janssens Axel Microben U10 Speler
Laaroussi Laalami Wassim Microben U10 Speler
Musabyimana Benjamin Microben U10 Speler
Spinnoy Arne Microben U10 Speler
Van Dalem Rune Microben U10 Speler
Van Lierde Rutger Microben U10 Speler
Zaidi Rayan Microben U10 Speler
Miniemen U16
Naam Groepsnaam Contact functie
De Jonge Luc Miniemen U16 Ploegverantwoordelijke
Herremans Stefaan Miniemen U16 Ploegverantwoordelijke
Van Der Putten Filip Miniemen U16 Coach
Chihi Ahmed Miniemen U16 Speler
Dalino Gérald Miniemen U16 Speler
De Bruyne Quentin Miniemen U16 Speler
De Jonge Maarten Miniemen U16 Speler
De Schrijver Milo Miniemen U16 Speler
De Wit Gust Miniemen U16 Speler
Debrock Dylan Miniemen U16 Speler
Durant Jarne Miniemen U16 Speler
Herremans Michael Miniemen U16 Speler
Kestens Domien Miniemen U16 Speler
Menioui Rayan Miniemen U16 Speler
Saliën Karsten Miniemen U16 Speler
Van Brantegem Nenad Miniemen U16 Speler
Pupillen A
Naam Groepsnaam Contact functie
Baten Bart Pupillen A Ploegverantwoordelijke
Lenaers Pieter Pupillen A Coach
Van Deun Katrien Pupillen A Ploegverantwoordelijke
Albert Luc Florian Pupillen A Speler
Baten Kyan Pupillen A Speler
Borloo Jens Pupillen A Speler
Janssen Ernest Pupillen A Speler
Musabyimana Simon Pupillen A Speler
Ngindu-Bakambila Nathan Pupillen A Speler
Ngindu-Bakambila Nathan Pupillen A Speler
Sinzobakurana Kami David Pupillen A Speler
Troch Brent Pupillen A Speler
Van Den Bruele Matisse Pupillen A Speler
Van Der Putten Mauro Pupillen A Speler
Van Ongeval Luca Pupillen A Speler
Vanhee Andreas Pupillen A Speler
Vankeerbergen Ferre Pupillen A Speler
Pupillen B
Naam Groepsnaam Contact functie
Bernaert Nico Pupillen B Ploegverantwoordelijke
De Cock Maya Pupillen B Ploegverantwoordelijke
De Saedeleer Sara Pupillen B Ploegverantwoordelijke
Dekoninck Joeri Pupillen B Coach
Geets Veerle Pupillen B Ploegverantwoordelijke
Bernaert Daan Pupillen B Speler
Bernaert Lien Pupillen B Speler
Bruylandt Lauren Pupillen B Speler
De Leeuw Saar Pupillen B Speler
Debbaut Ando Pupillen B Speler
Debbaut Kim Pupillen B Speler
El Ansari Ibrahim Pupillen B Speler
Gheysels Wout Pupillen B Speler
Gombault Julie Pupillen B Speler
Kabu Tanya Pupillen B Speler
Kestens Hannah Pupillen B Speler
Van Cutsem Tristan Pupillen B Speler
Senioren 1ste Provinciale
Naam Groepsnaam Contact functie
Benoot Jan Senioren 1ste Provinciale Ploegverantwoordelijke
De Jonge Luc Senioren 1ste Provinciale Ploegverantwoordelijke
Renders Laurens Senioren 1ste Provinciale Coach
Vogeleer Anja Senioren 1ste Provinciale Ploegverantwoordelijke
Van Droogenbroeck Bruno Senioren 1ste Provinciale Trainer
Stichelmans Stijn Senioren 1ste Provinciale Aanvoerder
Chaouch Ahmed Senioren 1ste Provinciale Speler
Govaert Sam Senioren 1ste Provinciale Speler
Janssen Baziel Senioren 1ste Provinciale Speler
Piro Jonas Senioren 1ste Provinciale Speler
Remue Benjamin Senioren 1ste Provinciale Speler
Tresignie Robin Senioren 1ste Provinciale Speler
Van Schel Jens Senioren 1ste Provinciale Speler
Vandervoort Bart Senioren 1ste Provinciale Speler
Vandervoort Dries Senioren 1ste Provinciale Speler
Vandervoort Wout Senioren 1ste Provinciale Speler
Senioren 4de prov
Naam Groepsnaam Contact functie
Benoot Jan Senioren 4de prov Ploegverantwoordelijke
De Sutter Johan Senioren 4de prov Coach
Lambotte Deborah Senioren 4de prov Ploegverantwoordelijke
Van den Abeele Linda Senioren 4de prov Ploegverantwoordelijke
Vangelder Babs Senioren 4de prov Ploegverantwoordelijke
Vogeleer Anja Senioren 4de prov Ploegverantwoordelijke
Benoot Sander Senioren 4de prov Speler
De Cock Mathias Senioren 4de prov Speler
De Jonge Bert Senioren 4de prov Speler
De Sutter Sven Senioren 4de prov Speler
Fierens Yannick Senioren 4de prov Speler
Lievens Pauwel Senioren 4de prov Speler
Nerinckx Gert Senioren 4de prov Speler
Plattiau Jeroen Senioren 4de prov Speler
Tresignie Robin Senioren 4de prov Speler
Van Laethem Gerrit Senioren 4de prov Speler
Van Laethem Timmy Senioren 4de prov Speler
Van Steenberghe Jo Senioren 4de prov Speler
Vermassen Jasper Senioren 4de prov Speler

              BBC United Ninove   |    Parklaan 15     |   9400 Ninove      |   SPORTHAL

BBC United Ninove   |    Brusselsesteenweg 560   |   9402 Meerbeke  |   Maatschappelijk adres

 

© 2017, website powered by Twizzit.com