BBC United Ninove

Recent images
alle ploegen
Naam Groepsnaam Contact functie
Demelin Didier alle ploegen Jeugdcoördinator
Timmermans Jeroen alle ploegen Kalenderverantwoordelijke
BBC United Ninove G08 A
Naam Groepsnaam Contact functie
De Cooman Nele BBC United Ninove G08 A Kalenderverantwoordelijke
De Leeuw Veerle BBC United Ninove G08 A Coach
Lievens Pauwel BBC United Ninove G08 A Coach
Bah Kadiatou BBC United Ninove G08 A Speler
Bah Mamadousaliou BBC United Ninove G08 A Speler
Bellemans Mintthe BBC United Ninove G08 A Speler
De Croock Vinz BBC United Ninove G08 A Speler
Debast Ylian BBC United Ninove G08 A Speler
Gökçe Hava BBC United Ninove G08 A Speler
Görenek Safiye BBC United Ninove G08 A Speler
Hendrickx Elise BBC United Ninove G08 A Speler
Jatsa Gnintedemo Maelys BBC United Ninove G08 A Speler
Kabu Julia BBC United Ninove G08 A Speler
Kestemont Julian BBC United Ninove G08 A Speler
Menioui Imrane BBC United Ninove G08 A Speler
Raspé Samuel BBC United Ninove G08 A Speler
Renard Lex BBC United Ninove G08 A Speler
Rommens Brent BBC United Ninove G08 A Speler
Rommens Wout BBC United Ninove G08 A Speler
Scichilone Diego BBC United Ninove G08 A Speler
Van Dalem Hanne BBC United Ninove G08 A Speler
Yulijanov Sabri BBC United Ninove G08 A Speler
BBC United Ninove G10 A
Naam Groepsnaam Contact functie
De Cooman Nele BBC United Ninove G10 A Kalenderverantwoordelijke
De Villaer David BBC United Ninove G10 A Coach
Vyverman Sabrina BBC United Ninove G10 A Ploegverantwoordelijke
Beerens Tom BBC United Ninove G10 A Speler
Borloo Lotte BBC United Ninove G10 A Speler
Boutaghrat Rayan BBC United Ninove G10 A Speler
De Villaer Jorben BBC United Ninove G10 A Speler
Devos Noah BBC United Ninove G10 A Speler
Janssens Axel BBC United Ninove G10 A Speler
Laaroussi Laalami Wassim BBC United Ninove G10 A Speler
Musabyimana Benjamin BBC United Ninove G10 A Speler
Spinnoy Arne BBC United Ninove G10 A Speler
Van Dalem Rune BBC United Ninove G10 A Speler
Van Den Borre Sil BBC United Ninove G10 A Speler
Van Huychem Daan BBC United Ninove G10 A Speler
Van Lierde Rutger BBC United Ninove G10 A Speler
Zaidi Rayan BBC United Ninove G10 A Speler
BBC United Ninove G12 A
Naam Groepsnaam Contact functie
Cautaers Ruth BBC United Ninove G12 A Ploegverantwoordelijke
De Cooman Nele BBC United Ninove G12 A Kalenderverantwoordelijke
Frans Geert BBC United Ninove G12 A Coach
Vankeerbergen Reinder BBC United Ninove G12 A Ploegverantwoordelijke
Vyverman Sabrina BBC United Ninove G12 A Ploegverantwoordelijke
De Leeuw Gil BBC United Ninove G12 A Speler
Durant Thiebe BBC United Ninove G12 A Speler
Janssen Ernest BBC United Ninove G12 A Speler
Kabu Johan BBC United Ninove G12 A Speler
Massé Lander BBC United Ninove G12 A Speler
Musabyimana Simon BBC United Ninove G12 A Speler
Sonck Axel BBC United Ninove G12 A Speler
Van Lierde Kasper BBC United Ninove G12 A Speler
Vankeerbergen Ibe BBC United Ninove G12 A Speler
Zaidi Amine BBC United Ninove G12 A Speler
BBC United Ninove G12 B
Naam Groepsnaam Contact functie
De Cock Maya BBC United Ninove G12 B Ploegverantwoordelijke
De Cooman Nele BBC United Ninove G12 B Kalenderverantwoordelijke
De Meyer Maarten BBC United Ninove G12 B Ploegverantwoordelijke
Gheysels Hans BBC United Ninove G12 B Ploegverantwoordelijke
Van Deun Katrien BBC United Ninove G12 B Ploegverantwoordelijke
Van Droogenbroeck Bruno BBC United Ninove G12 B Coach
Antoons Jonathan BBC United Ninove G12 B Speler
Colson Tomas BBC United Ninove G12 B Speler
De Croock Axl BBC United Ninove G12 B Speler
De Leeuw Gil BBC United Ninove G12 B Speler
De Meyer Jasper BBC United Ninove G12 B Speler
De Vleeschouwer Lander BBC United Ninove G12 B Speler
Gheysels Daan BBC United Ninove G12 B Speler
Hautman Lowiek BBC United Ninove G12 B Speler
Ndakaza Ethan Pierre BBC United Ninove G12 B Speler
Scichilone Matteo BBC United Ninove G12 B Speler
Van Vreckem Rune BBC United Ninove G12 B Speler
BBC United Ninove G14 A
Naam Groepsnaam Contact functie
Baten Bart BBC United Ninove G14 A Ploegverantwoordelijke
De Cooman Nele BBC United Ninove G14 A Kalenderverantwoordelijke
Lenaers Pieter BBC United Ninove G14 A Coach
Van Deun Katrien BBC United Ninove G14 A Ploegverantwoordelijke
Van Ongeval Joris BBC United Ninove G14 A Ploegverantwoordelijke
Albert Luc Florian BBC United Ninove G14 A Speler
Baten Kyan BBC United Ninove G14 A Speler
Janssen Ernest BBC United Ninove G14 A Speler
Musabyimana Simon BBC United Ninove G14 A Speler
Ngindu-Bakambila Nathan BBC United Ninove G14 A Speler
Sinzobakurana Kami David BBC United Ninove G14 A Speler
Troch Brent BBC United Ninove G14 A Speler
Van Den Bruele Matisse BBC United Ninove G14 A Speler
Van Der Putten Mauro BBC United Ninove G14 A Speler
Van Ongeval Luca BBC United Ninove G14 A Speler
Vanhee Andreas BBC United Ninove G14 A Speler
Vankeerbergen Ferre BBC United Ninove G14 A Speler
BBC United Ninove G14 A_COPY
Naam Groepsnaam Contact functie
De Cooman Nele BBC United Ninove G14 A_COPY Kalenderverantwoordelijke
Lenaers Pieter BBC United Ninove G14 A_COPY Coach
Van Deun Katrien BBC United Ninove G14 A_COPY Ploegverantwoordelijke
Janssen Ernest BBC United Ninove G14 A_COPY Speler
Musabyimana Simon BBC United Ninove G14 A_COPY Speler
Sinzobakurana Kami David BBC United Ninove G14 A_COPY Speler
Van Den Bruele Matisse BBC United Ninove G14 A_COPY Speler
Van Der Putten Mauro BBC United Ninove G14 A_COPY Speler
Vanhee Andreas BBC United Ninove G14 A_COPY Speler
Vankeerbergen Ferre BBC United Ninove G14 A_COPY Speler
BBC United Ninove G14 B
Naam Groepsnaam Contact functie
Bernaert Nico BBC United Ninove G14 B Ploegverantwoordelijke
De Cock Maya BBC United Ninove G14 B Ploegverantwoordelijke
De Cooman Nele BBC United Ninove G14 B Kalenderverantwoordelijke
De Leeuw Veerle BBC United Ninove G14 B Coach
De Saedeleer Sara BBC United Ninove G14 B Ploegverantwoordelijke
Gheysels Hans BBC United Ninove G14 B Ploegverantwoordelijke
Vandervoort Wout BBC United Ninove G14 B Trainer
Bernaert Daan BBC United Ninove G14 B Speler
Bernaert Lien BBC United Ninove G14 B Speler
Bruylandt Lauren BBC United Ninove G14 B Speler
De Leeuw Saar BBC United Ninove G14 B Speler
Debbaut Ando BBC United Ninove G14 B Speler
Debbaut Kim BBC United Ninove G14 B Speler
Gheysels Wout BBC United Ninove G14 B Speler
Gombault Julie BBC United Ninove G14 B Speler
Kabu Tanya BBC United Ninove G14 B Speler
Rexhepi Florian BBC United Ninove G14 B Speler
BBC United Ninove HSE A
Naam Groepsnaam Contact functie
Benoot Jan BBC United Ninove HSE A Ploegverantwoordelijke
De Cooman Nele BBC United Ninove HSE A Kalenderverantwoordelijke
De Jonge Luc BBC United Ninove HSE A Ploegverantwoordelijke
Paternot Carine BBC United Ninove HSE A Ouder
Van Vooren Bart BBC United Ninove HSE A Coach
Vogeleer Anja BBC United Ninove HSE A Ploegverantwoordelijke
Van Droogenbroeck Bruno BBC United Ninove HSE A Trainer
Stichelmans Stijn BBC United Ninove HSE A Aanvoerder
De Smedt Jarne BBC United Ninove HSE A Speler
Govaert Sam BBC United Ninove HSE A Speler
Janssen Baziel BBC United Ninove HSE A Speler
Kridach Zouhair BBC United Ninove HSE A Speler
Kridach Zouhair BBC United Ninove HSE A Speler
Ngalula Merlin BBC United Ninove HSE A Speler
Piro Jonas BBC United Ninove HSE A Speler
Remue Benjamin BBC United Ninove HSE A Speler
Tresignie Robin BBC United Ninove HSE A Speler
Van Schel Jens BBC United Ninove HSE A Speler
Vandervoort Bart BBC United Ninove HSE A Speler
Vandervoort Dries BBC United Ninove HSE A Speler
Vandervoort Wout BBC United Ninove HSE A Speler
Wanet Kasongo Kevin BBC United Ninove HSE A Speler
BBC United Ninove HSE A
Naam Groepsnaam Contact functie
Benoot Jan BBC United Ninove HSE A Ploegverantwoordelijke
Demelin Didier BBC United Ninove HSE A Jeugdcoördinator
Vogeleer Anja BBC United Ninove HSE A Ploegverantwoordelijke
Benoot Sander BBC United Ninove HSE A Speler
De Villaer David BBC United Ninove HSE A Speler
Kridach Zouhair BBC United Ninove HSE A Speler
Ngalula Merlin BBC United Ninove HSE A Speler
Piro Jonas BBC United Ninove HSE A Speler
Remue Benjamin BBC United Ninove HSE A Speler
Stichelmans Stijn BBC United Ninove HSE A Speler
Tresignie Robin BBC United Ninove HSE A Speler
Vandervoort Bart BBC United Ninove HSE A Speler
Vandervoort Dries BBC United Ninove HSE A Speler
Vandervoort Wout BBC United Ninove HSE A Speler
BBC United Ninove HSE A
Naam Groepsnaam Contact functie
Benoot Jan BBC United Ninove HSE A Ploegverantwoordelijke
Van Droogenbroeck Bruno BBC United Ninove HSE A Coach
De Meyer Wouter BBC United Ninove HSE A Speler
De Smet Wim BBC United Ninove HSE A Speler
De Villaer David BBC United Ninove HSE A Speler
Garcia Dylan BBC United Ninove HSE A Speler
Gossart Florent BBC United Ninove HSE A Speler
Kridach Zouhair BBC United Ninove HSE A Speler
Remue Benjamin BBC United Ninove HSE A Speler
Van der Cammen Robbe BBC United Ninove HSE A Speler
Vandervoort Bart BBC United Ninove HSE A Speler
Vandervoort Dries BBC United Ninove HSE A Speler
Vandervoort Wout BBC United Ninove HSE A Speler
Vlasschaert Steven BBC United Ninove HSE A Speler
Demelin Didier BBC United Ninove HSE A sportief coördinator
BBC United Ninove HSE A
Naam Groepsnaam Contact functie
Benoot Jan BBC United Ninove HSE A Ploegverantwoordelijke
Van Droogenbroeck Bruno BBC United Ninove HSE A Coach
De Meyer Wouter BBC United Ninove HSE A Speler
De Smet Wim BBC United Ninove HSE A Speler
Garcia Dylan BBC United Ninove HSE A Speler
Gossart Florent BBC United Ninove HSE A Speler
Kridach Zouhair BBC United Ninove HSE A Speler
Remue Benjamin BBC United Ninove HSE A Speler
Van der Cammen Robbe BBC United Ninove HSE A Speler
Vandervoort Bart BBC United Ninove HSE A Speler
Vandervoort Dries BBC United Ninove HSE A Speler
Vandervoort Wout BBC United Ninove HSE A Speler
Vlasschaert Steven BBC United Ninove HSE A Speler
Demelin Didier BBC United Ninove HSE A sportief coördinator
BBC United Ninove HSE B
Naam Groepsnaam Contact functie
De Cooman Nele BBC United Ninove HSE B Kalenderverantwoordelijke
Demelin Didier BBC United Ninove HSE B Jeugdcoördinator
Lambotte Deborah BBC United Ninove HSE B Ploegverantwoordelijke
Sonck Shana BBC United Ninove HSE B Ploegverantwoordelijke
Van den Abeele Linda BBC United Ninove HSE B Ploegverantwoordelijke
Van Der Putten Filip BBC United Ninove HSE B Coach
Vangelder Babs BBC United Ninove HSE B Ploegverantwoordelijke
De Cock Mathias BBC United Ninove HSE B Speler
De Jonge Bert BBC United Ninove HSE B Speler
De Sutter Sven BBC United Ninove HSE B Speler
Fierens Yannick BBC United Ninove HSE B Speler
Jourquin Bram BBC United Ninove HSE B Speler
Lievens Pauwel BBC United Ninove HSE B Speler
Nerinckx Gert BBC United Ninove HSE B Speler
Plattiau Jeroen BBC United Ninove HSE B Speler
Van Laethem Gerrit BBC United Ninove HSE B Speler
Van Laethem Timmy BBC United Ninove HSE B Speler
Van Steenberghe Jo BBC United Ninove HSE B Speler
Vermassen Jasper BBC United Ninove HSE B Speler
BBC United Ninove HSE B
Naam Groepsnaam Contact functie
De Jonge Luc BBC United Ninove HSE B Ploegverantwoordelijke
Nerinckx Guy BBC United Ninove HSE B Ouder
Van Der Putten Filip BBC United Ninove HSE B Coach
De Cock Mathias BBC United Ninove HSE B Speler
De Jonge Bert BBC United Ninove HSE B Speler
De Sutter Sven BBC United Ninove HSE B Speler
Fierens Yannick BBC United Ninove HSE B Speler
Lievens Pauwel BBC United Ninove HSE B Speler
Lips Wies BBC United Ninove HSE B Speler
Nerinckx Gert BBC United Ninove HSE B Speler
Plattiau Jeroen BBC United Ninove HSE B Speler
Van Laethem Gerrit BBC United Ninove HSE B Speler
Van Laethem Timmy BBC United Ninove HSE B Speler
Van Mol Gilles BBC United Ninove HSE B Speler
Van Steenberghe Jo BBC United Ninove HSE B Speler
Vermassen Jasper BBC United Ninove HSE B Speler
Demelin Didier BBC United Ninove HSE B sportief coördinator
BBC United Ninove HSE B
Naam Groepsnaam Contact functie
Benoot Jan BBC United Ninove HSE B Ploegverantwoordelijke
Muca Flori BBC United Ninove HSE B Coach
Smekens Danny BBC United Ninove HSE B Ploegverantwoordelijke
Vogeleer Anja BBC United Ninove HSE B Ploegverantwoordelijke
Benoot Sander BBC United Ninove HSE B Speler
Cooreman Ziggy BBC United Ninove HSE B Speler
De Bruecker Maxim BBC United Ninove HSE B Speler
De Sutter Glen BBC United Ninove HSE B Speler
De Sutter Sven BBC United Ninove HSE B Speler
De Villaer David BBC United Ninove HSE B Speler
Frans MIchiel BBC United Ninove HSE B Speler
Lips Wies BBC United Ninove HSE B Speler
Smekens Brent BBC United Ninove HSE B Speler
Smekens Yenten BBC United Ninove HSE B Speler
Tresignie Dylan BBC United Ninove HSE B Speler
Van Roy Brent BBC United Ninove HSE B Speler
Demelin Didier BBC United Ninove HSE B sportief coördinator
BBC United Ninove HSE C
Naam Groepsnaam Contact functie
Benoot Jan BBC United Ninove HSE C Ploegverantwoordelijke
Muca Flori BBC United Ninove HSE C Coach
Smekens Danny BBC United Ninove HSE C Ploegverantwoordelijke
Vogeleer Anja BBC United Ninove HSE C Ploegverantwoordelijke
Adalbert Erwin BBC United Ninove HSE C Speler
Amri Karim BBC United Ninove HSE C Speler
Benoot Sander BBC United Ninove HSE C Speler
Cooreman Ziggy BBC United Ninove HSE C Speler
De Bruecker Maxim BBC United Ninove HSE C Speler
De Sutter Glen BBC United Ninove HSE C Speler
Frans MIchiel BBC United Ninove HSE C Speler
Jourquin Bram BBC United Ninove HSE C Speler
Smekens Brent BBC United Ninove HSE C Speler
Smekens Yenten BBC United Ninove HSE C Speler
Tragnée Sepp BBC United Ninove HSE C Speler
Tresignie Dylan BBC United Ninove HSE C Speler
Van der Cammen Robbe BBC United Ninove HSE C Speler
Van Roy Brent BBC United Ninove HSE C Speler
Demelin Didier BBC United Ninove HSE C sportief coördinator
BBC United Ninove HSE C
Naam Groepsnaam Contact functie
Van Der Putten Filip BBC United Ninove HSE C Coach
Amri Karim BBC United Ninove HSE C Speler
De Cock Mathias BBC United Ninove HSE C Speler
De Jonge Bert BBC United Ninove HSE C Speler
Fierens Yannick BBC United Ninove HSE C Speler
Nerinckx Gert BBC United Ninove HSE C Speler
Plattiau Jeroen BBC United Ninove HSE C Speler
Van Laethem Gerrit BBC United Ninove HSE C Speler
Van Laethem Timmy BBC United Ninove HSE C Speler
Van Mol Gilles BBC United Ninove HSE C Speler
Van Steenberghe Jo BBC United Ninove HSE C Speler
Vermassen Jasper BBC United Ninove HSE C Speler
Demelin Didier BBC United Ninove HSE C sportief coördinator
BBC United Ninove J16 A min
Naam Groepsnaam Contact functie
Cautaers Ruth BBC United Ninove J16 A min Ploegverantwoordelijke
De Cooman Nele BBC United Ninove J16 A min Kalenderverantwoordelijke
De Jonge Luc BBC United Ninove J16 A min Ploegverantwoordelijke
Herremans Stefaan BBC United Ninove J16 A min Ploegverantwoordelijke
Menioui Zouhair BBC United Ninove J16 A min Ploegverantwoordelijke
Van Der Putten Filip BBC United Ninove J16 A min Coach
Chihi Ahmed BBC United Ninove J16 A min Speler
Dalino Gérald BBC United Ninove J16 A min Speler
De Bruyne Quentin BBC United Ninove J16 A min Speler
De Jonge Maarten BBC United Ninove J16 A min Speler
De Schrijver Milo BBC United Ninove J16 A min Speler
De Wit Gust BBC United Ninove J16 A min Speler
Debrock Dylan BBC United Ninove J16 A min Speler
Durant Jarne BBC United Ninove J16 A min Speler
Herremans Michael BBC United Ninove J16 A min Speler
Kestens Domien BBC United Ninove J16 A min Speler
Menioui Rayan BBC United Ninove J16 A min Speler
Saliën Karsten BBC United Ninove J16 A min Speler
Van Brantegem Nenad BBC United Ninove J16 A min Speler
BBC United Ninove J18 A
Naam Groepsnaam Contact functie
De Cooman Nele BBC United Ninove J18 A Ploegverantwoordelijke
De Cooman Nele BBC United Ninove J18 A Kalenderverantwoordelijke
De Sutter Johan BBC United Ninove J18 A Coach
De Winter Lieve BBC United Ninove J18 A Ploegverantwoordelijke
Sonck Willy BBC United Ninove J18 A Ploegverantwoordelijke
Van Damme Luc BBC United Ninove J18 A Ploegverantwoordelijke
Amri Karim BBC United Ninove J18 A Speler
Angwana Anzaneme Jeremy BBC United Ninove J18 A Speler
Bah Mamadou BBC United Ninove J18 A Speler
Cooreman Ziggy BBC United Ninove J18 A Speler
Dalino Gérald BBC United Ninove J18 A Speler
De Backer Jonathan BBC United Ninove J18 A Speler
Esguerra Romel BBC United Ninove J18 A Speler
Kestens Domien BBC United Ninove J18 A Speler
Menioui Rayan BBC United Ninove J18 A Speler
Piema Maleshel Rémy BBC United Ninove J18 A Speler
Sonck Ruben BBC United Ninove J18 A Speler
Van Damme Niko BBC United Ninove J18 A Speler
BBC United Ninove U10 A
Naam Groepsnaam Contact functie
Alloucha Walid BBC United Ninove U10 A Kalenderverantwoordelijke
Borloo Stijn BBC United Ninove U10 A Ploegverantwoordelijke
De Cooman Nele BBC United Ninove U10 A Kalenderverantwoordelijke
De Villaer David BBC United Ninove U10 A Coach
Van Cutsem Jessica BBC United Ninove U10 A Ploegverantwoordelijke
Van Droogenbroeck Bruno BBC United Ninove U10 A Jeugdcoördinator
Vyverman Sabrina BBC United Ninove U10 A Ploegverantwoordelijke
Borloo Lotte BBC United Ninove U10 A Speler
Boutaghrat Rayan BBC United Ninove U10 A Speler
De Villaer Jorben BBC United Ninove U10 A Speler
Dhondt Jarre BBC United Ninove U10 A Speler
Jansegers Thomas BBC United Ninove U10 A Speler
Lauwaert Jens BBC United Ninove U10 A Speler
Malka Brian BBC United Ninove U10 A Speler
Rommens Brent BBC United Ninove U10 A Speler
Rommens Wout BBC United Ninove U10 A Speler
Scichilone Diego BBC United Ninove U10 A Speler
Van Den Borre Sil BBC United Ninove U10 A Speler
Van Lierde Rutger BBC United Ninove U10 A Speler
BBC United Ninove U10 A
Naam Groepsnaam Contact functie
Menioui Rayan BBC United Ninove U10 A Coach
Menioui Zouhair BBC United Ninove U10 A Ploegverantwoordelijke
Tondeur Annick BBC United Ninove U10 A Coach
Bah Mamadousaliou BBC United Ninove U10 A Speler
Borremans Ferre BBC United Ninove U10 A Speler
Ihirwe Rukerantare Devon BBC United Ninove U10 A Speler
Menioui Imrane BBC United Ninove U10 A Speler
Metoui Rayen BBC United Ninove U10 A Speler
Muylaert Staf BBC United Ninove U10 A Speler
Taïeb Rayen BBC United Ninove U10 A Speler
Demelin Didier BBC United Ninove U10 A sportief coördinator
BBC United Ninove U10 B
Naam Groepsnaam Contact functie
De Cooman Nele BBC United Ninove U10 B Kalenderverantwoordelijke
Erauw Karlien BBC United Ninove U10 B Ploegverantwoordelijke
Frans Geert BBC United Ninove U10 B Coach
Van Droogenbroeck Bruno BBC United Ninove U10 B Jeugdcoördinator
Bah Kadiatou BBC United Ninove U10 B Speler
Bah Mamadousaliou BBC United Ninove U10 B Speler
Bellemans Mintthe BBC United Ninove U10 B Speler
De Croock Vinz BBC United Ninove U10 B Speler
Hendrickx Elise BBC United Ninove U10 B Speler
Jatsa Gnintedemo Maelys BBC United Ninove U10 B Speler
Kabu Julia BBC United Ninove U10 B Speler
Musabyimana Amelie BBC United Ninove U10 B Speler
Van Dalem Hanne BBC United Ninove U10 B Speler
BBC United Ninove U10 B
Naam Groepsnaam Contact functie
Tondeur Annick BBC United Ninove U10 B Coach
Boutaghrat Sara BBC United Ninove U10 B Speler
Hendrickx Laure BBC United Ninove U10 B Speler
Jarradia Youssef BBC United Ninove U10 B Speler
Lapuste Ruben BBC United Ninove U10 B Speler
Neckebroeck Emma BBC United Ninove U10 B Speler
Ngwanga Eden BBC United Ninove U10 B Speler
Witterzeel Mia BBC United Ninove U10 B Speler
Demelin Didier BBC United Ninove U10 B sportief coördinator
BBC United NInove U10A
Naam Groepsnaam Contact functie
Menioui Rayan BBC United NInove U10A Coach
Tondeur Annick BBC United NInove U10A Coach
De Cock Axel BBC United NInove U10A Speler
Ihirwe Rukerantare Devon BBC United NInove U10A Speler
Jarradia Youssef BBC United NInove U10A Speler
Mehmeti Dion BBC United NInove U10A Speler
Ngwanga Eden BBC United NInove U10A Speler
Taïeb Rayen BBC United NInove U10A Speler
Demelin Didier BBC United NInove U10A sportief coördinator
BBC United Ninove U12 A
Naam Groepsnaam Contact functie
Cocriamont Philippe Yves BBC United Ninove U12 A Coach
De Coninck Barbara BBC United Ninove U12 A Ploegverantwoordelijke
De Cooman Nele BBC United Ninove U12 A Kalenderverantwoordelijke
Ndakaza Jimmy BBC United Ninove U12 A Ouder
Pillet Sofie BBC United Ninove U12 A Ploegverantwoordelijke
Van Deun Katrien BBC United Ninove U12 A Ploegverantwoordelijke
Van Droogenbroeck Bruno BBC United Ninove U12 A Jeugdcoördinator
Vankeerbergen Reinder BBC United Ninove U12 A Ploegverantwoordelijke
Vyverman Sabrina BBC United Ninove U12 A Ploegverantwoordelijke
Antoons Jonathan BBC United Ninove U12 A Speler
Hautman Lowiek BBC United Ninove U12 A Speler
Ndakaza Ethan Pierre BBC United Ninove U12 A Speler
Scichilone Matteo BBC United Ninove U12 A Speler
Van Lierde Kasper BBC United Ninove U12 A Speler
Van Vreckem Rune BBC United Ninove U12 A Speler
Vanhee Florian BBC United Ninove U12 A Speler
Vankeerbergen Ibe BBC United Ninove U12 A Speler
Zaidi Rayan BBC United Ninove U12 A Speler
BBC United Ninove U12 A
Naam Groepsnaam Contact functie
De Coninck Barbara BBC United Ninove U12 A Ploegverantwoordelijke
Van Cutsem Jessica BBC United Ninove U12 A Ploegverantwoordelijke
Vankeerbergen Reinder BBC United Ninove U12 A Ouder
Verhulst Jean BBC United Ninove U12 A Coach
Alloucha Walid BBC United Ninove U12 A Speler
Boutaghrat Rayan BBC United Ninove U12 A Speler
Janssens Axel BBC United Ninove U12 A Speler
Musabyimana Benjamin BBC United Ninove U12 A Speler
nogaantevullen Deniz BBC United Ninove U12 A Speler
Rommens Brent BBC United Ninove U12 A Speler
Spinnoy Arne BBC United Ninove U12 A Speler
Van Dalem Rune BBC United Ninove U12 A Speler
Vankeerbergen Ibe BBC United Ninove U12 A Speler
Zaidi Rayan BBC United Ninove U12 A Speler
Demelin Didier BBC United Ninove U12 A sportief coördinator
BBC United Ninove U12 B
Naam Groepsnaam Contact functie
De Cooman Nele BBC United Ninove U12 B Kalenderverantwoordelijke
Erauw Karlien BBC United Ninove U12 B Ploegverantwoordelijke
Van Droogenbroeck Bruno BBC United Ninove U12 B Coach
Van Droogenbroeck Bruno BBC United Ninove U12 B Jeugdcoördinator
Vanderpoorten Séverine BBC United Ninove U12 B Ploegverantwoordelijke
Beerens Tom BBC United Ninove U12 B Speler
De Metselaer Yaro BBC United Ninove U12 B Speler
Debast Ylian BBC United Ninove U12 B Speler
Gökçe Hava BBC United Ninove U12 B Speler
Görenek Safiye BBC United Ninove U12 B Speler
Janssens Axel BBC United Ninove U12 B Speler
Musabyimana Benjamin BBC United Ninove U12 B Speler
Sorgeloos Luca BBC United Ninove U12 B Speler
Spinnoy Arne BBC United Ninove U12 B Speler
Van Dalem Rune BBC United Ninove U12 B Speler
BBC United Ninove U12 B
Naam Groepsnaam Contact functie
De Villaer David BBC United Ninove U12 B Ploegverantwoordelijke
Lenaers Pieter BBC United Ninove U12 B Coach
Van Cutsem Jessica BBC United Ninove U12 B Ploegverantwoordelijke
Van Damme Niko BBC United Ninove U12 B Coach
Verhulst Jean BBC United Ninove U12 B Coach
Vyverman Sabrina BBC United Ninove U12 B Ploegverantwoordelijke
Beerens Tom BBC United Ninove U12 B Speler
De Croock Vinz BBC United Ninove U12 B Speler
De Metselaer Yaro BBC United Ninove U12 B Speler
De Villaer Jorben BBC United Ninove U12 B Speler
Dhondt Jarre BBC United Ninove U12 B Speler
Jansegers Thomas BBC United Ninove U12 B Speler
Lauwaert Jens BBC United Ninove U12 B Speler
Malka Brian BBC United Ninove U12 B Speler
Rommens Wout BBC United Ninove U12 B Speler
Van Den Borre Sil BBC United Ninove U12 B Speler
Van Lierde Rutger BBC United Ninove U12 B Speler
Demelin Didier BBC United Ninove U12 B sportief coördinator
BBC United Ninove U12 C
Naam Groepsnaam Contact functie
Frans Geert BBC United Ninove U12 C Coach
Frans MIchiel BBC United Ninove U12 C Coach
Bah Kadiatou BBC United Ninove U12 C Speler
Bellemans Mintthe BBC United Ninove U12 C Speler
Bofosa Bofosa Samuella Dibenesha BBC United Ninove U12 C Speler
Gökçe Hava BBC United Ninove U12 C Speler
Hendrickx Elise BBC United Ninove U12 C Speler
Jatsa Gnintedemo Maelys BBC United Ninove U12 C Speler
Kabu Julia BBC United Ninove U12 C Speler
Morias Laura BBC United Ninove U12 C Speler
Musabyimana Amelie BBC United Ninove U12 C Speler
Van Dalem Hanne BBC United Ninove U12 C Speler
Demelin Didier BBC United Ninove U12 C sportief coördinator
BBC United NInove U12 Meisjes
Naam Groepsnaam Contact functie
Frans Geert BBC United NInove U12 Meisjes Coach
Frans MIchiel BBC United NInove U12 Meisjes Coach
Bah Kadiatou BBC United NInove U12 Meisjes Speler
Bellemans Mintthe BBC United NInove U12 Meisjes Speler
Bofosa Bofosa Samuella Dibenesha BBC United NInove U12 Meisjes Speler
Boutaghrat Sara BBC United NInove U12 Meisjes Speler
Gökçe Hava BBC United NInove U12 Meisjes Speler
Hendrickx Elise BBC United NInove U12 Meisjes Speler
Hendrickx Laure BBC United NInove U12 Meisjes Speler
Hitimana Kelly Karabo BBC United NInove U12 Meisjes Speler
Jatsa Gnintedemo Maelys BBC United NInove U12 Meisjes Speler
Kabu Julia BBC United NInove U12 Meisjes Speler
Morias Laura BBC United NInove U12 Meisjes Speler
Musabyimana Amelie BBC United NInove U12 Meisjes Speler
Neckebroeck Emma BBC United NInove U12 Meisjes Speler
Twagiramungu Inès BBC United NInove U12 Meisjes Speler
Van Dalem Hanne BBC United NInove U12 Meisjes Speler
Witterzeel Mia BBC United NInove U12 Meisjes Speler
Demelin Didier BBC United NInove U12 Meisjes sportief coördinator
BBC United NInove U12A
Naam Groepsnaam Contact functie
Cocriamont Philippe Yves BBC United NInove U12A Coach
Van Damme Niko BBC United NInove U12A Coach
Verhulst Jean BBC United NInove U12A Coach
Alloucha Walid BBC United NInove U12A Speler
Bah Mamadousaliou BBC United NInove U12A Speler
Borremans Ferre BBC United NInove U12A Speler
Boutaghrat Rayan BBC United NInove U12A Speler
De Croock Vinz BBC United NInove U12A Speler
De Villaer Jorben BBC United NInove U12A Speler
Dhondt Jarre BBC United NInove U12A Speler
Jansegers Thomas BBC United NInove U12A Speler
Lapuste Ruben BBC United NInove U12A Speler
Lauwaert Jens BBC United NInove U12A Speler
Malka Brian BBC United NInove U12A Speler
Menioui Imrane BBC United NInove U12A Speler
Metoui Rayen BBC United NInove U12A Speler
Musabyimana Benjamin BBC United NInove U12A Speler
Muylaert Staf BBC United NInove U12A Speler
Rommens Brent BBC United NInove U12A Speler
Rommens Wout BBC United NInove U12A Speler
Spinnoy Arne BBC United NInove U12A Speler
Van Den Borre Sil BBC United NInove U12A Speler
Van Lierde Rutger BBC United NInove U12A Speler
Demelin Didier BBC United NInove U12A sportief coördinator
BBC United Ninove U12B
Naam Groepsnaam Contact functie
Sneppe MIchiel BBC United Ninove U12B Speler
BBC United Ninove U14
Naam Groepsnaam Contact functie
Cautaers Ruth BBC United Ninove U14 Ploegverantwoordelijke
De Coninck Barbara BBC United Ninove U14 Ploegverantwoordelijke
De Cooman Nele BBC United Ninove U14 Kalenderverantwoordelijke
Demelin Didier BBC United Ninove U14 Jeugdcoördinator
Durant Paul BBC United Ninove U14 Ploegverantwoordelijke
Haegeman Krista BBC United Ninove U14 Ploegverantwoordelijke
Janssen Tom BBC United Ninove U14 Ouder
Lenaers Pieter BBC United Ninove U14 Coach
Sonck Willy BBC United Ninove U14 Ploegverantwoordelijke
Van Deun Katrien BBC United Ninove U14 Ploegverantwoordelijke
Van Droogenbroeck Bruno BBC United Ninove U14 Jeugdcoördinator
Vankeerbergen Reinder BBC United Ninove U14 Ploegverantwoordelijke
Durant Thiebe BBC United Ninove U14 Speler
Janssen Ernest BBC United Ninove U14 Speler
Kabu Johan BBC United Ninove U14 Speler
Massé Lander BBC United Ninove U14 Speler
Sinzobakurana Kami David BBC United Ninove U14 Speler
Sonck Axel BBC United Ninove U14 Speler
Troch Brent BBC United Ninove U14 Speler
Van Den Bruele Matisse BBC United Ninove U14 Speler
Van Der Putten Mauro BBC United Ninove U14 Speler
Vanhee Andreas BBC United Ninove U14 Speler
Vankeerbergen Ferre BBC United Ninove U14 Speler
Zaidi Amine BBC United Ninove U14 Speler
BBC United Ninove U14
Naam Groepsnaam Contact functie
Cocriamont Philippe Yves BBC United Ninove U14 Coach
Durant Paul BBC United Ninove U14 Ploegverantwoordelijke
Haegeman Krista BBC United Ninove U14 Ploegverantwoordelijke
Janssen Tom BBC United Ninove U14 Ouder
Ndakaza Jimmy BBC United Ninove U14 Ouder
Pillet Sofie BBC United Ninove U14 Ploegverantwoordelijke
Sonck Willy BBC United Ninove U14 Ploegverantwoordelijke
Van Der Putten Filip BBC United Ninove U14 Coach
Van Deun Katrien BBC United Ninove U14 Ploegverantwoordelijke
Vyverman Sabrina BBC United Ninove U14 Ploegverantwoordelijke
Antoons Jonathan BBC United Ninove U14 Speler
Craenembroeck Arthur BBC United Ninove U14 Speler
Durant Thiebe BBC United Ninove U14 Speler
Hautman Lowiek BBC United Ninove U14 Speler
Janssen Ernest BBC United Ninove U14 Speler
Kabu Johan BBC United Ninove U14 Speler
Massé Lander BBC United Ninove U14 Speler
Ndakaza Ethan Pierre BBC United Ninove U14 Speler
Sonck Axel BBC United Ninove U14 Speler
Sorgeloos Luca BBC United Ninove U14 Speler
Van Lierde Kasper BBC United Ninove U14 Speler
Van Vreckem Rune BBC United Ninove U14 Speler
Vanhee Florian BBC United Ninove U14 Speler
Zaidi Amine BBC United Ninove U14 Speler
Demelin Didier BBC United Ninove U14 sportief coördinator
BBC United Ninove U14
Naam Groepsnaam Contact functie
Lenaers Pieter BBC United Ninove U14 Coach
Antoons Jonathan BBC United Ninove U14 Speler
Beerens Tom BBC United Ninove U14 Speler
Hautman Lowiek BBC United Ninove U14 Speler
Hitimana Ineza Bryan BBC United Ninove U14 Speler
Ndakaza Ethan Pierre BBC United Ninove U14 Speler
Sorgeloos Luca BBC United Ninove U14 Speler
Van Dalem Rune BBC United Ninove U14 Speler
Van Vreckem Rune BBC United Ninove U14 Speler
Vanhee Florian BBC United Ninove U14 Speler
Vankeerbergen Ibe BBC United Ninove U14 Speler
Zaidi Rayan BBC United Ninove U14 Speler
Demelin Didier BBC United Ninove U14 sportief coördinator
BBC United Ninove U16
Naam Groepsnaam Contact functie
Baten Bart BBC United Ninove U16 Ploegverantwoordelijke
Cautaers Ruth BBC United Ninove U16 Ploegverantwoordelijke
De Cooman Nele BBC United Ninove U16 Kalenderverantwoordelijke
De Jonge Luc BBC United Ninove U16 Ploegverantwoordelijke
De Sutter Johan BBC United Ninove U16 Coach
Demelin Didier BBC United Ninove U16 Jeugdcoördinator
Herremans Stefaan BBC United Ninove U16 Ploegverantwoordelijke
Van Droogenbroeck Bruno BBC United Ninove U16 Jeugdcoördinator
Van Ongeval Joris BBC United Ninove U16 Ploegverantwoordelijke
Albert Luc Florian BBC United Ninove U16 Speler
Baten Kyan BBC United Ninove U16 Speler
De Bruyne Quentin BBC United Ninove U16 Speler
De Jonge Maarten BBC United Ninove U16 Speler
Debrock Dylan BBC United Ninove U16 Speler
Durant Jarne BBC United Ninove U16 Speler
Imena Ben BBC United Ninove U16 Speler
Ngindu-Bakambila Nathan BBC United Ninove U16 Speler
Saliën Karsten BBC United Ninove U16 Speler
Simon Lucas Ebonda BBC United Ninove U16 Speler
Van Ongeval Luca BBC United Ninove U16 Speler
BBC United Ninove U16
Naam Groepsnaam Contact functie
De Coninck Barbara BBC United Ninove U16 Ploegverantwoordelijke
Janssen Tom BBC United Ninove U16 Ouder
Sonck Willy BBC United Ninove U16 Ploegverantwoordelijke
Van Der Putten Filip BBC United Ninove U16 Coach
Van Deun Katrien BBC United Ninove U16 Ploegverantwoordelijke
Van Ongeval Joris BBC United Ninove U16 Ploegverantwoordelijke
Vankeerbergen Reinder BBC United Ninove U16 Ouder
Albert Luc Florian BBC United Ninove U16 Speler
Janssen Ernest BBC United Ninove U16 Speler
Ngindu-Bakambila Nathan BBC United Ninove U16 Speler
Sinzobakurana Kami David BBC United Ninove U16 Speler
Sonck Axel BBC United Ninove U16 Speler
Van Den Bruele Matisse BBC United Ninove U16 Speler
Van Ongeval Luca BBC United Ninove U16 Speler
Vanhee Andreas BBC United Ninove U16 Speler
Vankeerbergen Ferre BBC United Ninove U16 Speler
Zaidi Amine BBC United Ninove U16 Speler
Zeqiraj Besart BBC United Ninove U16 Speler
Demelin Didier BBC United Ninove U16 sportief coördinator
BBC United Ninove U16
Naam Groepsnaam Contact functie
Van Der Putten Filip BBC United Ninove U16 Coach
Craenembroeck Arthur BBC United Ninove U16 Speler
Janssen Ernest BBC United Ninove U16 Speler
Kabu Johan BBC United Ninove U16 Speler
Massé Lander BBC United Ninove U16 Speler
Saelens Luka BBC United Ninove U16 Speler
Sinzobakurana Kami David BBC United Ninove U16 Speler
Smismans Milan BBC United Ninove U16 Speler
Sonck Axel BBC United Ninove U16 Speler
Van Den Bruele Matisse BBC United Ninove U16 Speler
Van Lierde Kasper BBC United Ninove U16 Speler
Vanhee Andreas BBC United Ninove U16 Speler
Vankeerbergen Ferre BBC United Ninove U16 Speler
Zaidi Amine BBC United Ninove U16 Speler
Zeqiraj Besart BBC United Ninove U16 Speler
Demelin Didier BBC United Ninove U16 sportief coördinator
BBC United Ninove U18
Naam Groepsnaam Contact functie
De Cooman Nele BBC United Ninove U18 Kalenderverantwoordelijke
De Winter Lieve BBC United Ninove U18 Ploegverantwoordelijke
Menioui Zouhair BBC United Ninove U18 Ploegverantwoordelijke
Van Damme Luc BBC United Ninove U18 Ploegverantwoordelijke
Van Damme Luc BBC United Ninove U18 Ploegverantwoordelijke
Van Droogenbroeck Bruno BBC United Ninove U18 Jeugdcoördinator
Vandervoort Wout BBC United Ninove U18 Coach
Adalbert Erwin BBC United Ninove U18 Speler
Cooreman Ziggy BBC United Ninove U18 Speler
Dalino Gérald BBC United Ninove U18 Speler
Kestens Domien BBC United Ninove U18 Speler
Menioui Rayan BBC United Ninove U18 Speler
Tragnée Sepp BBC United Ninove U18 Speler
Van der Straeten Lars BBC United Ninove U18 Speler
BBC United Ninove U18
Naam Groepsnaam Contact functie
Cautaers Ruth BBC United Ninove U18 Ploegverantwoordelijke
De Jonge Luc BBC United Ninove U18 Ploegverantwoordelijke
De Sutter Johan BBC United Ninove U18 Coach
Durant Paul BBC United Ninove U18 Ploegverantwoordelijke
Menioui Zouhair BBC United Ninove U18 Ploegverantwoordelijke
Vanlierde Lieve BBC United Ninove U18 Ploegverantwoordelijke
Dalino Gérald BBC United Ninove U18 Speler
De Bruyne Quentin BBC United Ninove U18 Speler
De Jonge Maarten BBC United Ninove U18 Speler
Debrock Dylan BBC United Ninove U18 Speler
Durant Jarne BBC United Ninove U18 Speler
Imena Ben BBC United Ninove U18 Speler
Kestens Domien BBC United Ninove U18 Speler
Menioui Rayan BBC United Ninove U18 Speler
Saliën Karsten BBC United Ninove U18 Speler
Simon Lucas Ebonda BBC United Ninove U18 Speler
Van der Straeten Lars BBC United Ninove U18 Speler
Demelin Didier BBC United Ninove U18 sportief coördinator
BBC United Ninove U21
Naam Groepsnaam Contact functie
Smekens Danny BBC United Ninove U21 Ploegverantwoordelijke
Van Der Putten Filip BBC United Ninove U21 Coach
Van Droogenbroeck Bruno BBC United Ninove U21 Jeugdcoördinator
Smekens Brent BBC United Ninove U21 Speler
Smekens Yenten BBC United Ninove U21 Speler
Tresignie Dylan BBC United Ninove U21 Speler
BBC United Ninove U21
Naam Groepsnaam Contact functie
Demelin Didier BBC United Ninove U21 Jeugdcoördinator
Muca Flori BBC United Ninove U21 Jeugdcoördinator
Adalbert Erwin BBC United Ninove U21 Speler
Amri Karim BBC United Ninove U21 Speler
Cooreman Ziggy BBC United Ninove U21 Speler
De Bruecker Maxim BBC United Ninove U21 Speler
Smekens Yenten BBC United Ninove U21 Speler
Tragnée Sepp BBC United Ninove U21 Speler
Tresignie Dylan BBC United Ninove U21 Speler
Van der Cammen Robbe BBC United Ninove U21 Speler
Van Roy Brent BBC United Ninove U21 Speler
BBC United Ninove U21
Naam Groepsnaam Contact functie
De Sutter Johan BBC United Ninove U21 Coach
Albert Luc Florian BBC United Ninove U21 Speler
Dalino Gérald BBC United Ninove U21 Speler
De Jonge Maarten BBC United Ninove U21 Speler
Debrock Dylan BBC United Ninove U21 Speler
Durant Jarne BBC United Ninove U21 Speler
Imena Ben BBC United Ninove U21 Speler
Kestens Domien BBC United Ninove U21 Speler
Menioui Rayan BBC United Ninove U21 Speler
Ngindu-Bakambila Nathan BBC United Ninove U21 Speler
Simon Lucas Ebonda BBC United Ninove U21 Speler
Tragnée Sepp BBC United Ninove U21 Speler
Van der Straeten Lars BBC United Ninove U21 Speler
Van Ongeval Luca BBC United Ninove U21 Speler
Demelin Didier BBC United Ninove U21 sportief coördinator
BBC United Ninove U8
Naam Groepsnaam Contact functie
D'haeseleer Vanessa BBC United Ninove U8 Ploegverantwoordelijke
De Cooman Nele BBC United Ninove U8 Kalenderverantwoordelijke
Frans Geert BBC United Ninove U8 Coach
Menioui Zouhair BBC United Ninove U8 Ploegverantwoordelijke
Timmermans Jeroen BBC United Ninove U8 Kalenderverantwoordelijke
Tondeur Annick BBC United Ninove U8 Ploegverantwoordelijke
Van Droogenbroeck Bruno BBC United Ninove U8 Jeugdcoördinator
Verhulst Jean BBC United Ninove U8 Kalenderverantwoordelijke
Asselman Rens BBC United Ninove U8 Speler
Borremans Ferre BBC United Ninove U8 Speler
Boutaghrat Sara BBC United Ninove U8 Speler
Ducat Marie BBC United Ninove U8 Speler
Hendrickx Laure BBC United Ninove U8 Speler
Jarradia Youssef BBC United Ninove U8 Speler
Kestemont Julian BBC United Ninove U8 Speler
Lapuste Ruben BBC United Ninove U8 Speler
Lapuste Titus BBC United Ninove U8 Speler
Menioui Imrane BBC United Ninove U8 Speler
Metoui Rayen BBC United Ninove U8 Speler
Muylaert Staf BBC United Ninove U8 Speler
Neckebroeck Emma BBC United Ninove U8 Speler
Renard Lex BBC United Ninove U8 Speler
Roumadi Mohamed Hassan BBC United Ninove U8 Speler
Taïeb Rayen BBC United Ninove U8 Speler
Van Rossen Hanne BBC United Ninove U8 Speler
Verhulst Marie BBC United Ninove U8 Speler
Witterzeel Mia BBC United Ninove U8 Speler
BBC United Ninove U8
Naam Groepsnaam Contact functie
De Villaer David BBC United Ninove U8 Coach
Menioui Rayan BBC United Ninove U8 Coach
Tondeur Annick BBC United Ninove U8 Coach
Borremans Finn BBC United Ninove U8 Speler
Brecx Ben BBC United Ninove U8 Speler
De Cock Axel BBC United Ninove U8 Speler
De Roock Noa BBC United Ninove U8 Speler
Diabate Aliyah BBC United Ninove U8 Speler
Diallo Fatou BBC United Ninove U8 Speler
Hassine Ian BBC United Ninove U8 Speler
Hendrickx Laure BBC United Ninove U8 Speler
Hitimana Ineza Bryan BBC United Ninove U8 Speler
Hitimana Kelly Karabo BBC United Ninove U8 Speler
Jarradia Youssef BBC United Ninove U8 Speler
Massot Rayan BBC United Ninove U8 Speler
Mehmeti Dion BBC United Ninove U8 Speler
Mengi Jayden Amani BBC United Ninove U8 Speler
Mengi Tyler Imani BBC United Ninove U8 Speler
Ngwanga Eden BBC United Ninove U8 Speler
Touré Acheikh (Mady) BBC United Ninove U8 Speler
Twagiramungu Inès BBC United Ninove U8 Speler
Van den Bossche Len BBC United Ninove U8 Speler
Demelin Didier BBC United Ninove U8 sportief coördinator
BBC United NInove U8
Naam Groepsnaam Contact functie
De Villaer David BBC United NInove U8 Coach
Borremans Finn BBC United NInove U8 Speler
Brecx Ben BBC United NInove U8 Speler
De Roock Noa BBC United NInove U8 Speler
Diabate Aliyah BBC United NInove U8 Speler
Diallo Fatou BBC United NInove U8 Speler
Hassine Ian BBC United NInove U8 Speler
Massot Rayan BBC United NInove U8 Speler
Mengi Jayden Amani BBC United NInove U8 Speler
Mengi Tyler Imani BBC United NInove U8 Speler
Sichien Lasse BBC United NInove U8 Speler
Touré Acheikh (Mady) BBC United NInove U8 Speler
Van Cauter Loan BBC United NInove U8 Speler
Van den Bossche Len BBC United NInove U8 Speler
Demelin Didier BBC United NInove U8 sportief coördinator
Benjamins A
Naam Groepsnaam Contact functie
Baten Bart Benjamins A Ploegverantwoordelijke
Van Deun Katrien Benjamins A Ploegverantwoordelijke
Baten Kyan Benjamins A Speler
De Vuyst Len Benjamins A Speler
Janssen Ernest Benjamins A Speler
Musabyimana Simon Benjamins A Speler
Sinzobakurana Kami David Benjamins A Speler
Troch Brent Benjamins A Speler
Vanhee Andreas Benjamins A Speler
Vankeerbergen Ferre Benjamins A Speler
Benjamins A
Naam Groepsnaam Contact functie
Borloo Stijn Benjamins A Ploegverantwoordelijke
Frans Geert Benjamins A Coach
Sonck Willy Benjamins A Ouder
Van Deun Katrien Benjamins A Ploegverantwoordelijke
Van Droogenbroeck Bruno Benjamins A Jeugdcoördinator
Borloo Jens Benjamins A Speler
De Vuyst Len Benjamins A Speler
Janssen Ernest Benjamins A Speler
Kachoul Arrasi Iman Benjamins A Speler
Musabyimana Simon Benjamins A Speler
Ngindu-Bakambila Nathan Benjamins A Speler
Sinzobakurana Kami David Benjamins A Speler
Sonck Axel Benjamins A Speler
Troch Brent Benjamins A Speler
Van Cutsem Tristan Benjamins A Speler
Vanhee Andreas Benjamins A Speler
Vankeerbergen Ferre Benjamins A Speler
Benjamins B
Naam Groepsnaam Contact functie
Bernaert Nico Benjamins B Ploegverantwoordelijke
De Leeuw Veerle Benjamins B Coach
De Saedeleer Sara Benjamins B Ploegverantwoordelijke
Bernaert Daan Benjamins B Speler
Bernaert Lien Benjamins B Speler
Borloo Jens Benjamins B Speler
Bruylandt Lauren Benjamins B Speler
De Leeuw Saar Benjamins B Speler
Gombault Julie Benjamins B Speler
Kachoul Rania Benjamins B Speler
Sonck Axel Benjamins B Speler
Vlaemynck Dries Benjamins B Speler
Benjamins B
Naam Groepsnaam Contact functie
Bernaert Nico Benjamins B Ploegverantwoordelijke
Cautaers Ruth Benjamins B Ploegverantwoordelijke
De Cock Maya Benjamins B Ploegverantwoordelijke
De Saedeleer Sara Benjamins B Ploegverantwoordelijke
Dekoninck Joeri Benjamins B Coach
Durant Paul Benjamins B Ploegverantwoordelijke
Geets Veerle Benjamins B Ploegverantwoordelijke
Gheysels Hans Benjamins B Ploegverantwoordelijke
Pardaens Ingrid Benjamins B Ouder
Van Droogenbroeck Bruno Benjamins B Jeugdcoördinator
Van Lierde Carl Benjamins B Ploegverantwoordelijke
Vyverman Sabrina Benjamins B Ploegverantwoordelijke
Bernaert Daan Benjamins B Speler
Colson Tomas Benjamins B Speler
Debbaut Ando Benjamins B Speler
Durant Thiebe Benjamins B Speler
El Ansari Ibrahim Benjamins B Speler
Gheysels Wout Benjamins B Speler
Kabu Johan Benjamins B Speler
Keymeulen Kobe Benjamins B Speler
Massé Lander Benjamins B Speler
Pardaens Clément Benjamins B Speler
Stefan Alexandru Benjamins B Speler
Van Den Bruele Matisse Benjamins B Speler
Van Lierde Kasper Benjamins B Speler
Van Valckenborgh Milan Benjamins B Speler
Vankeerbergen Ibe Benjamins B Speler
Vlaemynck Dries Benjamins B Speler
Zaidi Amine Benjamins B Speler
Benjamins C
Naam Groepsnaam Contact functie
Cloetens Katy Benjamins C Ploegverantwoordelijke
De Cock Maya Benjamins C Ploegverantwoordelijke
Vyverman Sabrina Benjamins C Ploegverantwoordelijke
Albert Luc Florian Benjamins C Speler
Bruylandt Lauren Benjamins C Speler
Debbaut Ando Benjamins C Speler
Debbaut Kim Benjamins C Speler
Gheysels Wout Benjamins C Speler
Kabu Tanya Benjamins C Speler
Massé Lander Benjamins C Speler
Purcarea Valentina Ana Benjamins C Speler
Sonck Axel Benjamins C Speler
Van Cutsem Tristan Benjamins C Speler
Van De Wiele Kyenta Benjamins C Speler
Van Den Bruele Matisse Benjamins C Speler
Van Lierde Kasper Benjamins C Speler
Van Valckenborgh Milan Benjamins C Speler
Events
Naam Groepsnaam Contact functie
Benoot Jan Events Vice-voorzitter
Janssen Tom Events Lid werkgroep
Lips Bart Events Lid werkgroep
Soetaert Dominique Events Lid werkgroep
geschrapte leden
Naam Groepsnaam Contact functie
Arrasi Quarda geschrapte leden Ouder
Bauduin Colette geschrapte leden Ouder
Bernaert Nico geschrapte leden Ouder
De Bruyne Hildegarde geschrapte leden Ouder
De Cock Maya geschrapte leden Ouder
De Leeuw Han geschrapte leden Coach
De Leeuw Veerle geschrapte leden Coach
De Saedeleer Sara geschrapte leden Ploegverantwoordelijke
De Smedt Geert geschrapte leden Ouder
Dekoninck Joeri geschrapte leden Coach
Demonie Thierry geschrapte leden Ploegverantwoordelijke
Geets Veerle geschrapte leden Ploegverantwoordelijke
Gheysels Hans geschrapte leden Ouder
Kachoul Rotbi Abdelkader geschrapte leden Ouder
Lips Bart geschrapte leden Ouder
Vanden Borre Nancy geschrapte leden Ouder
Amekran Rayane geschrapte leden Speler
Bernaert Daan geschrapte leden Speler
Bernaert Lien geschrapte leden Speler
Borloo Jens geschrapte leden Speler
Bruylandt Lauren geschrapte leden Speler
Chaouch Ahmed geschrapte leden Speler
Chihi Ahmed geschrapte leden Speler
Colson Tomas geschrapte leden Speler
Coppens Thibaud geschrapte leden Speler
De Croock Axl geschrapte leden Speler
De Leeuw Gil geschrapte leden Speler
De Leeuw Saar geschrapte leden Speler
De Meyer Jasper geschrapte leden Speler
De Schrijver Milo geschrapte leden Speler
De Smedt Jarne geschrapte leden Speler
De Vleeschouwer Lander geschrapte leden Speler
De Wit Gust geschrapte leden Speler
Debbaut Ando geschrapte leden Speler
Debbaut Bo geschrapte leden Speler
Debbaut Kim geschrapte leden Speler
Demonie Rens geschrapte leden Speler
Demonie Ruben geschrapte leden Speler
Devos Noah geschrapte leden Speler
El Ansari Ibrahim geschrapte leden Speler
Esguerra Romel geschrapte leden Speler
Gheysels Daan geschrapte leden Speler
Gheysels Wout geschrapte leden Speler
Goessens Colin geschrapte leden Speler
Gombault Julie geschrapte leden Speler
Govaert Sam geschrapte leden Speler
Iradukunda Clement geschrapte leden Speler
Kabu Tanya geschrapte leden Speler
Kachoul Rania geschrapte leden Speler
Kachoul Arrasi Iman geschrapte leden Speler
Kachoul Arrasi Mohamed geschrapte leden Speler
Kestens Hannah geschrapte leden Speler
Keymeulen Kobe geschrapte leden Speler
Laaroussi Laalami Wassim geschrapte leden Speler
Lips Wies geschrapte leden Speler
Michalski SIebren geschrapte leden Speler
Musabyimana Simon geschrapte leden Speler
Pardaens Clément geschrapte leden Speler
Piema Maleshel Rémy geschrapte leden Speler
Renders Laurens geschrapte leden Speler
Rexhepi Florian geschrapte leden Speler
Soetaert Dominique geschrapte leden Speler
Stefan Alexandru geschrapte leden Speler
Tono Puchol Diego Alfons geschrapte leden Speler
Torun Mikail Adil geschrapte leden Speler
Troch Michiel geschrapte leden Speler
Van Brantegem Nenad geschrapte leden Speler
Van Cutsem Tristan geschrapte leden Speler
Van Damme Niko geschrapte leden Speler
Van Schel Jens geschrapte leden Speler
Vande Verre Dries geschrapte leden Speler
Verhavert Kasper geschrapte leden Speler
Vlaemynck Dries geschrapte leden Speler
Geschrapte leden
Naam Groepsnaam Contact functie
Aarab Amine Geschrapte leden Ouder
Aaya Aarab Geschrapte leden Ouder
Alaert Patrick Geschrapte leden Ouder
Alaert Tuur Geschrapte leden Ouder
Allagui Abdel Geschrapte leden Ouder
Amekran Rayane Geschrapte leden Ouder
Amine Kobb Ahmed Geschrapte leden Ouder
Angwana Anzaneme Jeremy Geschrapte leden Ouder
Arrasi Quarda Geschrapte leden Ouder
Asselman Rens Geschrapte leden Ouder
Baeten Lucas Geschrapte leden Ouder
Bah Mamadou Geschrapte leden Ouder
Baten Bart Geschrapte leden Ouder
Baten Kyan Geschrapte leden Ouder
Bauduin Colette Geschrapte leden Ouder
Bellemans Anja Geschrapte leden Ouder
Bellemans Philippe Geschrapte leden Ouder
Berlengee Saskia Geschrapte leden Ouder
Bernaert Daan Geschrapte leden Ouder
Bernaert Lien Geschrapte leden Ouder
Bernaert Nico Geschrapte leden Ouder
Bimenyimana Elisee Geschrapte leden Ouder
Borginon Jurgen Geschrapte leden Ouder
Borloo Jens Geschrapte leden Ouder
Bosman Walewijn Geschrapte leden Ouder
Bossart Marin Geschrapte leden Ouder
Boujemaoui Iyad Geschrapte leden Ouder
Boujemaoui Mohammed Geschrapte leden Ouder
Boutaghrat Nawfal Geschrapte leden Ouder
Boutens David Geschrapte leden Ouder
Bruylandt Lauren Geschrapte leden Ouder
Carael Pascal Geschrapte leden Ouder
Carvallo Gomez Geert Daniel Geschrapte leden Ouder
Chaouch Ahmed Geschrapte leden Ouder
Chaouch Iheb Geschrapte leden Ouder
Chergui Hatim Geschrapte leden Ouder
Chihi Ahmed Geschrapte leden Ouder
Cloetens Katy Geschrapte leden Ouder
Club 9400 Geschrapte leden Ouder
Colson Tomas Geschrapte leden Ouder
Coppens Thibaud Geschrapte leden Ouder
Daniël Vanderelst Geschrapte leden Ouder
De Backer Jonathan Geschrapte leden Ouder
De Bisschop Marc Geschrapte leden Ouder
De Block Sam Geschrapte leden Ouder
De Borger Patrick Geschrapte leden Ouder
De Clercq Lucas Geschrapte leden Ouder
De Cock Maya Geschrapte leden Ouder
De Cooman Nele Geschrapte leden Ouder
De Crem Christophe Geschrapte leden Ouder
De Cremer Marika Geschrapte leden Ouder
De Croock Axl Geschrapte leden Ouder
De Jonge Sebastian Geschrapte leden Ouder
De Koster Patricia Geschrapte leden Ouder
De Lange Joris Geschrapte leden Ouder
De Leersnijder Annelies Geschrapte leden Ouder
De Leeuw Gil Geschrapte leden Ouder
De Leeuw Han Geschrapte leden Ouder
De Leeuw Saar Geschrapte leden Ouder
De Leeuw Senne Geschrapte leden Ouder
De Leeuw Veerle Geschrapte leden Ouder
De Meyer Jasper Geschrapte leden Ouder
De Meyer Maarten Geschrapte leden Ouder
De Saedeleer Sara Geschrapte leden Ouder
De Schrijver Milo Geschrapte leden Ouder
De Smedt Geert Geschrapte leden Ouder
De Smedt Jarne Geschrapte leden Ouder
De Smet Wim Geschrapte leden Ouder
De Tant Niels Geschrapte leden Ouder
De Vleeschouwer Lander Geschrapte leden Ouder
De Vuyst Len Geschrapte leden Ouder
De Vuyst Lieven Geschrapte leden Ouder
De Wit Gust Geschrapte leden Ouder
Debast Ylian Geschrapte leden Ouder
Debbaut Ando Geschrapte leden Ouder
Debbaut Bo Geschrapte leden Ouder
Debbaut Kim Geschrapte leden Ouder
Dekoninck Joeri Geschrapte leden Ouder
Deloz Luna Geschrapte leden Ouder
Demol Guy Geschrapte leden Ouder
Demonie Rens Geschrapte leden Ouder
Demonie Ruben Geschrapte leden Ouder
Demonie Thierry Geschrapte leden Ouder
Denis Bjorn Geschrapte leden Ouder
Devos Noah Geschrapte leden Ouder
Dierens Anita Geschrapte leden Ouder
Dimmock Eugene Geschrapte leden Ouder
Ducat Marie Geschrapte leden Ouder
El Amrani Marouane Geschrapte leden Ouder
El Ansari Ibrahim Geschrapte leden Ouder
El hahaoui Youssef Geschrapte leden Ouder
El Kabir Nassim Geschrapte leden Ouder
Esguerra Romel Geschrapte leden Ouder
Fonce Dirk Geschrapte leden Ouder
Franchi Patrick Geschrapte leden Ouder
Gabriëls Kristof Geschrapte leden Ouder
Geets Veerle Geschrapte leden Ouder
Gheysels Daan Geschrapte leden Ouder
Gheysels Hans Geschrapte leden Ouder
Gheysels Wout Geschrapte leden Ouder
Godderis Nathan Geschrapte leden Ouder
Godin Sofie Geschrapte leden Ouder
Goessens Colin Geschrapte leden Ouder
Gombault Julie Geschrapte leden Ouder
Görenek Safiye Geschrapte leden Ouder
Gossart Florent Geschrapte leden Ouder
Govaert Sam Geschrapte leden Ouder
Hamdaoui Aans Geschrapte leden Ouder
Herremans Michael Geschrapte leden Ouder
Holemans Robby Geschrapte leden Ouder
Iradukunda Clement Geschrapte leden Ouder
Janssen Baziel Geschrapte leden Ouder
Janssens Alex Geschrapte leden Ouder
Janssens Emmy Geschrapte leden Ouder
Kabu Tanya Geschrapte leden Ouder
Kachoul Rania Geschrapte leden Ouder
Kachoul Arrasi Iman Geschrapte leden Ouder
Kachoul Arrasi Mohamed Geschrapte leden Ouder
Kachoul Rotbi Abdelkader Geschrapte leden Ouder
Kestemont Julian Geschrapte leden Ouder
Kestens Hannah Geschrapte leden Ouder
Keymeulen Kobe Geschrapte leden Ouder
Laaroussi Laalami Wassim Geschrapte leden Ouder
Letelier Cortes Victoria Geschrapte leden Ouder
Limbourg Korneel Geschrapte leden Ouder
Lindemans Dirk Geschrapte leden Ouder
Lips Bart Geschrapte leden Ouder
Maxim Erika Sasha Geschrapte leden Ouder
Mbanda-kiakuata Nephtali Geschrapte leden Ouder
Meert Xavier Geschrapte leden Ouder
Meganck Eardse Geschrapte leden Ouder
Menga Tandu Glory Geschrapte leden Ouder
Mertens Kiefer Geschrapte leden Ouder
Michalski SIebren Geschrapte leden Ouder
Musabyimana Simon Geschrapte leden Ouder
Nachtergaele Bart Geschrapte leden Ouder
Nachtergaele Diether Geschrapte leden Ouder
Neveux Pieter-Jan Geschrapte leden Ouder
Ngalula Merlin Geschrapte leden Ouder
Pardaens Clément Geschrapte leden Ouder
Pardaens Ingrid Geschrapte leden Ouder
Piema Maleshel Rémy Geschrapte leden Ouder
Piro Jonas Geschrapte leden Ouder
Pison Griet Geschrapte leden Ouder
Praet Anne Geschrapte leden Ouder
Purcarea Valentina Ana Geschrapte leden Ouder
Raspé Samuel Geschrapte leden Ouder
Rateau Joren Geschrapte leden Ouder
Rateau Ruben Geschrapte leden Ouder
Renard Lex Geschrapte leden Ouder
Renders Laurens Geschrapte leden Ouder
Rexhepi Florian Geschrapte leden Ouder
Ronse Timothy Geschrapte leden Ouder
Roumadi Mohamed Hassan Geschrapte leden Ouder
Scichilone Diego Geschrapte leden Ouder
Scichilone Matteo Geschrapte leden Ouder
Sermant Roel Geschrapte leden Ouder
Sinzobakurana Shaka Elicha Geschrapte leden Ouder
Soetaert Dominique Geschrapte leden Ouder
Sonck Ruben Geschrapte leden Ouder
Stefan Alexandru Geschrapte leden Ouder
Stichelmans Stijn Geschrapte leden Ouder
Taaffe Liam Geschrapte leden Ouder
Tahar Mustapha Geschrapte leden Ouder
TEST Van Damme Luc Geschrapte leden Ouder
Thainguyen Tran Quang Geschrapte leden Ouder
Thesin Vincent Geschrapte leden Ouder
Tono Puchol Diego Alfons Geschrapte leden Ouder
Torun Mikail Adil Geschrapte leden Ouder
Tresignie Robin Geschrapte leden Ouder
Troch Brent Geschrapte leden Ouder
Troch Michiel Geschrapte leden Ouder
Uytterhaegen Joris Geschrapte leden Ouder
Van Assche Diederik Geschrapte leden Ouder
Van Beveren Eric Geschrapte leden Ouder
Van Brantegem Nenad Geschrapte leden Ouder
Van Cutsem Tristan Geschrapte leden Ouder
Van Damme Luc Geschrapte leden Ouder
Van Damme Niko Geschrapte leden Ouder
Van De Wiele Kyenta Geschrapte leden Ouder
Van den Bossche Tom Geschrapte leden Ouder
Van Den Eynde Frederic Geschrapte leden Ouder
Van Den Haute Senne Geschrapte leden Ouder
Van Den Haute Warre Geschrapte leden Ouder
van der Meij Anna Geschrapte leden Ouder
van der Mejj Anna Geschrapte leden Ouder
Van Der Putten Mauro Geschrapte leden Ouder
Van Dijk Harmony Geschrapte leden Ouder
van Hassel Philippe Geschrapte leden Ouder
Van Heghe Bart Geschrapte leden Ouder
Van Huychem Daan Geschrapte leden Ouder
Van Medegael Ward Geschrapte leden Ouder
Van Rossen Hanne Geschrapte leden Ouder
Van Schel Jens Geschrapte leden Ouder
Van Valckenborgh Milan Geschrapte leden Ouder
Van Vooren Bart Geschrapte leden Ouder
Van Waeyenberghe Dieter Geschrapte leden Ouder
Vande Verre Dries Geschrapte leden Ouder
Vanden Borre Nancy Geschrapte leden Ouder
Vanden Meersch Erwin Geschrapte leden Ouder
Vandenberghe Natalie Geschrapte leden Ouder
Vander Henst Alizee Geschrapte leden Ouder
Vander Heyden Danny Geschrapte leden Ouder
Vanderstraeten Jarne Geschrapte leden Ouder
Vandervoort Patrick Geschrapte leden Ouder
Vandoorne Peter Geschrapte leden Ouder
Vanschandevyl Jarne Geschrapte leden Ouder
Vanschandevyl Peter Geschrapte leden Ouder
Verhavert Kasper Geschrapte leden Ouder
Verhulst Marie Geschrapte leden Ouder
Verleysen Nicolas Geschrapte leden Ouder
Vlaeminck Trui Geschrapte leden Ouder
Vlaemynck Dries Geschrapte leden Ouder
Vyverman Dimitri Geschrapte leden Ouder
Vyverman René Geschrapte leden Ouder
Wachtelaer Ruben Geschrapte leden Ouder
Wanet Kasongo Kevin Geschrapte leden Ouder
Willems Kristien Geschrapte leden Ouder
Yahomba Madolo David Geschrapte leden Ouder
Yulijanov Sabri Geschrapte leden Ouder
Heren 1 (2e prov)
Naam Groepsnaam Contact functie
Benoot Jan Heren 1 (2e prov) Ploegverantwoordelijke
De Cooman Nele Heren 1 (2e prov) Ploegverantwoordelijke
Rotsaert Siouxsie Heren 1 (2e prov) Ploegverantwoordelijke
Vandervoort Patrick Heren 1 (2e prov) Coach
Vogeleer Anja Heren 1 (2e prov) Ploegverantwoordelijke
Stichelmans Stijn Heren 1 (2e prov) Aanvoerder
Benoot Sander Heren 1 (2e prov) Speler
Chaouch Ahmed Heren 1 (2e prov) Speler
Chaouch Iheb Heren 1 (2e prov) Speler
Goessens Colin Heren 1 (2e prov) Speler
Govaert Sam Heren 1 (2e prov) Speler
Janssen Baziel Heren 1 (2e prov) Speler
Ngalula Merlin Heren 1 (2e prov) Speler
Tresignie Dylan Heren 1 (2e prov) Speler
Tresignie Robin Heren 1 (2e prov) Speler
Vandervoort Bart Heren 1 (2e prov) Speler
Vandervoort Dries Heren 1 (2e prov) Speler
Vandervoort Wout Heren 1 (2e prov) Speler
Heren 1 (3e prov)
Naam Groepsnaam Contact functie
De Jonge Luc Heren 1 (3e prov) Ploegverantwoordelijke
Vandervoort Patrick Heren 1 (3e prov) Coach
Vogeleer Anja Heren 1 (3e prov) Ploegverantwoordelijke
Benoot Sander Heren 1 (3e prov) Speler
Chaouch Ahmed Heren 1 (3e prov) Speler
Chaouch Iheb Heren 1 (3e prov) Speler
De Jonge Bert Heren 1 (3e prov) Speler
Ngalula Merlin Heren 1 (3e prov) Speler
Stichelmans Stijn Heren 1 (3e prov) Speler
Tresignie Robin Heren 1 (3e prov) Speler
Vandervoort Bart Heren 1 (3e prov) Speler
Vandervoort Dries Heren 1 (3e prov) Speler
Vandervoort Wout Heren 1 (3e prov) Speler
Heren 2 (3e prov)
Naam Groepsnaam Contact functie
De Jonge Luc Heren 2 (3e prov) Ploegverantwoordelijke
De Sutter Johan Heren 2 (3e prov) Coach
Lambotte Deborah Heren 2 (3e prov) Ploegverantwoordelijke
Sonck Shana Heren 2 (3e prov) Ploegverantwoordelijke
Vangelder Babs Heren 2 (3e prov) Ploegverantwoordelijke
De Clercq Lucas Heren 2 (3e prov) Speler
De Cock Mathias Heren 2 (3e prov) Speler
De Jonge Bert Heren 2 (3e prov) Speler
De Sutter Sven Heren 2 (3e prov) Speler
Fierens Yannick Heren 2 (3e prov) Speler
Lievens Pauwel Heren 2 (3e prov) Speler
Lips Wies Heren 2 (3e prov) Speler
Muca Flori Heren 2 (3e prov) Speler
Nerinckx Gert Heren 2 (3e prov) Speler
Neveux Pieter-Jan Heren 2 (3e prov) Speler
Van Laethem Gerrit Heren 2 (3e prov) Speler
Van Laethem Timmy Heren 2 (3e prov) Speler
Van Steenberghe Jo Heren 2 (3e prov) Speler
Vermassen Jasper Heren 2 (3e prov) Speler
Wachtelaer Ruben Heren 2 (3e prov) Speler
Heren 2 (4e prov)
Naam Groepsnaam Contact functie
Lambotte Deborah Heren 2 (4e prov) Ploegverantwoordelijke
Soetaert Dominique Heren 2 (4e prov) Coach
Sonck Shana Heren 2 (4e prov) Ploegverantwoordelijke
Vangelder Babs Heren 2 (4e prov) Ploegverantwoordelijke
Allagui Abdel Heren 2 (4e prov) Speler
De Clercq Lucas Heren 2 (4e prov) Speler
De Cock Mathias Heren 2 (4e prov) Speler
De Jonge Bert Heren 2 (4e prov) Speler
De Tant Niels Heren 2 (4e prov) Speler
Fierens Yannick Heren 2 (4e prov) Speler
Lievens Pauwel Heren 2 (4e prov) Speler
Lips Wies Heren 2 (4e prov) Speler
Nerinckx Gert Heren 2 (4e prov) Speler
Neveux Pieter-Jan Heren 2 (4e prov) Speler
Van Laethem Timmy Heren 2 (4e prov) Speler
Van Steenberghe Jo Heren 2 (4e prov) Speler
Vermassen Jasper Heren 2 (4e prov) Speler
Wachtelaer Ruben Heren 2 (4e prov) Speler
Hoofdbestuur
Naam Groepsnaam Contact functie
Benoot Jan Hoofdbestuur Voorzitter
De Jonge Luc Hoofdbestuur Vice-voorzitter
Van Deun Katrien Hoofdbestuur Secretaris
Vyverman Sabrina Hoofdbestuur Penningmeester
Van den Abeele Linda Hoofdbestuur Bestuurslid
Vogeleer Anja Hoofdbestuur Bestuurslid
Jeugdcoördinator
Naam Groepsnaam Contact functie
Demelin Didier Jeugdcoördinator Jeugdcöordinator
Juniores landelijk
Naam Groepsnaam Contact functie
Benoot Jan Juniores landelijk Ploegverantwoordelijke
De Cooman Nele Juniores landelijk Kalenderverantwoordelijke
Lips Bart Juniores landelijk Ploegverantwoordelijke
Paternot Carine Juniores landelijk Ouder
Smekens Danny Juniores landelijk Ouder
Vogeleer Anja Juniores landelijk Ploegverantwoordelijke
Benoot Sander Juniores landelijk Speler
Coppens Thibaud Juniores landelijk Speler
De Smedt Jarne Juniores landelijk Speler
Jourquin Bram Juniores landelijk Speler
Lips Wies Juniores landelijk Speler
Ronse Timothy Juniores landelijk Speler
Smekens Brent Juniores landelijk Speler
Tresignie Dylan Juniores landelijk Speler
Troch Michiel Juniores landelijk Speler
Vande Verre Dries Juniores landelijk Speler
Verleysen Nicolas Juniores landelijk Speler
Juniors Landelijk
Naam Groepsnaam Contact functie
Benoot Jan Juniors Landelijk Ploegverantwoordelijke
Vandervoort Patrick Juniors Landelijk Coach
Vogeleer Anja Juniors Landelijk Ploegverantwoordelijke
Benoot Sander Juniors Landelijk Speler
Chaouch Iheb Juniors Landelijk Speler
Lips Wies Juniors Landelijk Speler
Ngalula Merlin Juniors Landelijk Speler
Tresignie Dylan Juniors Landelijk Speler
Tresignie Robin Juniors Landelijk Speler
Vandervoort Wout Juniors Landelijk Speler
Juniors Landelijk
Naam Groepsnaam Contact functie
Bellemans Anja Juniors Landelijk Ouder
Benoot Jan Juniors Landelijk Ploegverantwoordelijke
Rotsaert Siouxsie Juniors Landelijk Ploegverantwoordelijke
Van Droogenbroeck Bruno Juniors Landelijk Jeugdcoördinator
Vogeleer Anja Juniors Landelijk Ploegverantwoordelijke
Benoot Sander Juniors Landelijk Speler
Demonie Rens Juniors Landelijk Speler
Holemans Robby Juniors Landelijk Speler
Jourquin Bram Juniors Landelijk Speler
Lips Wies Juniors Landelijk Speler
Ronse Timothy Juniors Landelijk Speler
Tresignie Dylan Juniors Landelijk Speler
Vande Verre Dries Juniors Landelijk Speler
Vanderstraeten Jarne Juniors Landelijk Speler
Vandervoort Wout Juniors Landelijk Speler
Vanschandevyl Jarne Juniors Landelijk Speler
Verleysen Nicolas Juniors Landelijk Speler
Kadetten Landelijk
Naam Groepsnaam Contact functie
Alaert Tuur Kadetten Landelijk Speler
Brahimi Brendis Kadetten Landelijk Speler
Demonie Rens Kadetten Landelijk Speler
Janssen Baziel Kadetten Landelijk Speler
Lips Wies Kadetten Landelijk Speler
Tresignie Dylan Kadetten Landelijk Speler
Kalenderverantwoordelijke
Naam Groepsnaam Contact functie
Timmermans Jeroen Kalenderverantwoordelijke Kalenderverantwoordelijke
Masters
Naam Groepsnaam Contact functie
Van Droogenbroeck Bruno Masters Jeugdcoördinator
De Jonge Luc Masters Speler
De Meyer Maarten Masters Speler
De Sutter Johan Masters Speler
Dekoninck Joeri Masters Speler
Durant Paul Masters Speler
Masters
Naam Groepsnaam Contact functie
De Jonge Luc Masters Speler
De Jonge Maarten Masters Speler
De Leeuw Han Masters Speler
De Meyer Maarten Masters Speler
Durant Paul Masters Speler
Van Lierde Carl Masters Speler
Vankeerbergen Reinder Masters Speler
Masters
Naam Groepsnaam Contact functie
De Jonge Luc Masters Speler
De Jonge Maarten Masters Speler
De Meyer Maarten Masters Speler
Durant Paul Masters Speler
Van Lierde Carl Masters Speler
Vankeerbergen Reinder Masters Speler
Masters
Naam Groepsnaam Contact functie
De Jonge Luc Masters Jeugdcoördinator
Durant Paul Masters Jeugdcoördinator
Menioui Zouhair Masters Jeugdcoördinator
Van Lierde Carl Masters Jeugdcoördinator
Vankeerbergen Reinder Masters Jeugdcoördinator
microben A
Naam Groepsnaam Contact functie
De Meyer Maarten microben A Ploegverantwoordelijke
Dekoninck Joeri microben A Coach
Bossart Marin microben A Speler
Boujemaoui Mohammed microben A Speler
De Meyer Jasper microben A Speler
Durant Thiebe microben A Speler
Kachoul Arrasi Mohamed microben A Speler
Keymeulen Kobe microben A Speler
Vankeerbergen Ibe microben A Speler
microben A
Naam Groepsnaam Contact functie
De Cock Maya microben A Ploegverantwoordelijke
De Meyer Maarten microben A Ploegverantwoordelijke
De Villaer David microben A Coach
Gheysels Hans microben A Ploegverantwoordelijke
Van Droogenbroeck Bruno microben A Jeugdcoördinator
Van Lierde Carl microben A Ploegverantwoordelijke
Vyverman Sabrina microben A Ploegverantwoordelijke
Boujemaoui Mohammed microben A Speler
De Leeuw Gil microben A Speler
De Meyer Jasper microben A Speler
De Villaer Jorben microben A Speler
Gheysels Daan microben A Speler
Hautman Lowiek microben A Speler
Kachoul Arrasi Mohamed microben A Speler
Musabyimana Benjamin microben A Speler
Ndakaza Ethan Pierre microben A Speler
Ndakaza Jimmy microben A Speler
Spinnoy Arne microben A Speler
Van Den Haute Warre microben A Speler
Van Lierde Rutger microben A Speler
microben B
Naam Groepsnaam Contact functie
De Villaer David microben B Coach
Vandervoort Wout microben B Coach
Baeten Lucas microben B Speler
Carvallo Gomez Geert Daniel microben B Speler
De Villaer Jorben microben B Speler
Deloz Luna microben B Speler
Gheysels Daan microben B Speler
Kabu Johan microben B Speler
Laaroussi Laalami Wassim microben B Speler
Limbourg Korneel microben B Speler
Meganck Eardse microben B Speler
Mertens Kiefer microben B Speler
Musabyimana Benjamin microben B Speler
Ndakaza Ethan Pierre microben B Speler
Purcarea Valentina Ana microben B Speler
Rommens Wout microben B Speler
Spinnoy Arne microben B Speler
Van De Wiele Kyenta microben B Speler
Van Den Haute Senne microben B Speler
Van Den Haute Warre microben B Speler
Van Lierde Rutger microben B Speler
microben B
Naam Groepsnaam Contact functie
Borloo Stijn microben B Ploegverantwoordelijke
Erauw Karlien microben B Ouder
Van Droogenbroeck Bruno microben B Jeugdcoördinator
Van Lierde Carl microben B Ploegverantwoordelijke
Van Steenberghe Jo microben B Coach
Vandervoort Wout microben B Coach
Vyverman Sabrina microben B Ploegverantwoordelijke
Antoons Jonathan microben B Speler
Borloo Lotte microben B Speler
Boutaghrat Rayan microben B Speler
De Leeuw Senne microben B Speler
Devos Noah microben B Speler
Janssens Alex microben B Speler
Kabu Julia microben B Speler
Laaroussi Laalami Wassim microben B Speler
Menioui Imrane microben B Speler
Raspé Samuel microben B Speler
Rommens Wout microben B Speler
Van Dalem Hanne microben B Speler
Van Dalem Rune microben B Speler
Van Den Haute Senne microben B Speler
Miniemen
Naam Groepsnaam Contact functie
De Jonge Luc Miniemen Ploegverantwoordelijke
De Sutter Johan Miniemen Coach
Demonie Thierry Miniemen Ploegverantwoordelijke
Demonie Thierry Miniemen Jeugdcoördinator
Herremans Stefaan Miniemen Ploegverantwoordelijke
Sonck Willy Miniemen Ploegverantwoordelijke
TEST Van Damme Luc Miniemen Ploegverantwoordelijke
Van Damme Luc Miniemen Ploegverantwoordelijke
Van Droogenbroeck Bruno Miniemen Jeugdcoördinator
Vlaeminck Trui Miniemen Ploegverantwoordelijke
Amine Kobb Ahmed Miniemen Speler
Cooreman Ziggy Miniemen Speler
Dalino Gérald Miniemen Speler
De Jonge Maarten Miniemen Speler
Demonie Ruben Miniemen Speler
Herremans Michael Miniemen Speler
Kestens Domien Miniemen Speler
Menga Tandu Glory Miniemen Speler
Menioui Rayan Miniemen Speler
Sonck Ruben Miniemen Speler
Van Damme Niko Miniemen Speler
Miniemen
Naam Groepsnaam Contact functie
Lenaers Pieter Miniemen Coach
Vandervoort Patrick Miniemen Coach
De Jonge Maarten Miniemen Speler
Herremans Michael Miniemen Speler
Kestens Domien Miniemen Speler
Sonck Ruben Miniemen Speler
Van Damme Niko Miniemen Speler
Ouders
Naam Groepsnaam Contact functie
Bellemans Anja Ouders Ouder
De Koster Patricia Ouders Ouder
Erauw Karlien Ouders Ouder
Franchi Patrick Ouders Ouder
Ndakaza Jimmy Ouders Ouder
TEST Van Damme Luc Ouders Ouder
Van Cutsem Jessica Ouders Ouder
Van Damme Luc Ouders Ouder
Ploegverantwoordelijke
Naam Groepsnaam Contact functie
Baten Bart Ploegverantwoordelijke Ploegverantwoordelijke
Benoot Jan Ploegverantwoordelijke Ploegverantwoordelijke
Borloo Stijn Ploegverantwoordelijke Ploegverantwoordelijke
Cautaers Ruth Ploegverantwoordelijke Ploegverantwoordelijke
De Coninck Barbara Ploegverantwoordelijke Ouder
De Cooman Nele Ploegverantwoordelijke Ploegverantwoordelijke
De Jonge Luc Ploegverantwoordelijke Ploegverantwoordelijke
De Meyer Maarten Ploegverantwoordelijke Ploegverantwoordelijke
Durant Paul Ploegverantwoordelijke Ploegverantwoordelijke
Herremans Stefaan Ploegverantwoordelijke Ouder
Lambotte Deborah Ploegverantwoordelijke Ploegverantwoordelijke
Sonck Shana Ploegverantwoordelijke Ploegverantwoordelijke
Van Damme Luc Ploegverantwoordelijke Ploegverantwoordelijke
Van Deun Katrien Ploegverantwoordelijke Ploegverantwoordelijke
Van Lierde Carl Ploegverantwoordelijke Ploegverantwoordelijke
Vangelder Babs Ploegverantwoordelijke Ploegverantwoordelijke
Vogeleer Anja Ploegverantwoordelijke Ploegverantwoordelijke
Vyverman Sabrina Ploegverantwoordelijke Ploegverantwoordelijke
Pre-microben
Naam Groepsnaam Contact functie
Erauw Karlien Pre-microben Ouder
Van Droogenbroeck Bruno Pre-microben Jeugdcoördinator
Van Lierde Carl Pre-microben Ploegverantwoordelijke
Vandervoort Wout Pre-microben Coach
Vyverman Sabrina Pre-microben Ploegverantwoordelijke
Borloo Lotte Pre-microben Speler
Boujemaoui Iyad Pre-microben Speler
Boujemaoui Mohammed Pre-microben Speler
Boutaghrat Rayan Pre-microben Speler
De Villaer Jorben Pre-microben Speler
Janssens Axel Pre-microben Speler
Kabu Julia Pre-microben Speler
Laaroussi Laalami Wassim Pre-microben Speler
Menioui Imrane Pre-microben Speler
Musabyimana Benjamin Pre-microben Speler
Raspé Samuel Pre-microben Speler
Rommens Wout Pre-microben Speler
Spinnoy Arne Pre-microben Speler
Van Dalem Hanne Pre-microben Speler
Van Den Haute Senne Pre-microben Speler
Van Lierde Rutger Pre-microben Speler
Pupillen B
Naam Groepsnaam Contact functie
Cautaers Ruth Pupillen B Ploegverantwoordelijke
Dekoninck Joeri Pupillen B Coach
Durant Paul Pupillen B Ploegverantwoordelijke
Amine Kobb Ahmed Pupillen B Speler
De Bruyne Quentin Pupillen B Speler
Debbaut Bo Pupillen B Speler
Debrock Dylan Pupillen B Speler
Durant Jarne Pupillen B Speler
Kestens Domien Pupillen B Speler
Menga Tandu Glory Pupillen B Speler
Saliën Karsten Pupillen B Speler
Van Brantegem Nenad Pupillen B Speler
Van Ongeval Luca Pupillen B Speler
Pupillen Meisjes
Naam Groepsnaam Contact functie
Arrasi Quarda Pupillen Meisjes Ploegverantwoordelijke
Bernaert Nico Pupillen Meisjes Ploegverantwoordelijke
De Leeuw Veerle Pupillen Meisjes Coach
De Saedeleer Sara Pupillen Meisjes Ploegverantwoordelijke
Geets Veerle Pupillen Meisjes Ploegverantwoordelijke
Van Droogenbroeck Bruno Pupillen Meisjes Jeugdcoördinator
Bernaert Lien Pupillen Meisjes Speler
Bruylandt Lauren Pupillen Meisjes Speler
De Leeuw Saar Pupillen Meisjes Speler
Debbaut Bo Pupillen Meisjes Speler
Debbaut Kim Pupillen Meisjes Speler
Deloz Luna Pupillen Meisjes Speler
Godin Sofie Pupillen Meisjes Speler
Gombault Julie Pupillen Meisjes Speler
Kabu Tanya Pupillen Meisjes Speler
Kachoul Rania Pupillen Meisjes Speler
Kestens Hannah Pupillen Meisjes Speler
Maxim Erika Sasha Pupillen Meisjes Speler
Purcarea Valentina Ana Pupillen Meisjes Speler
Van De Wiele Kyenta Pupillen Meisjes Speler
Pupillen Provinciaal
Naam Groepsnaam Contact functie
Baten Bart Pupillen Provinciaal Ploegverantwoordelijke
Cautaers Ruth Pupillen Provinciaal Ploegverantwoordelijke
De Jonge Luc Pupillen Provinciaal Ploegverantwoordelijke
Durant Paul Pupillen Provinciaal Ploegverantwoordelijke
Herremans Stefaan Pupillen Provinciaal Ploegverantwoordelijke
Lenaers Pieter Pupillen Provinciaal Coach
Van Droogenbroeck Bruno Pupillen Provinciaal Jeugdcoördinator
Van Ongeval Joris Pupillen Provinciaal Ouder
Vanlierde Lieve Pupillen Provinciaal Ploegverantwoordelijke
Albert Luc Florian Pupillen Provinciaal Speler
Baten Kyan Pupillen Provinciaal Speler
Bimenyimana Elisee Pupillen Provinciaal Speler
Chergui Hatim Pupillen Provinciaal Speler
Chihi Ahmed Pupillen Provinciaal Speler
De Bruyne Quentin Pupillen Provinciaal Speler
De Jonge Maarten Pupillen Provinciaal Speler
De Wit Gust Pupillen Provinciaal Speler
Debrock Dylan Pupillen Provinciaal Speler
Durant Jarne Pupillen Provinciaal Speler
Herremans Michael Pupillen Provinciaal Speler
Saliën Karsten Pupillen Provinciaal Speler
Van Brantegem Nenad Pupillen Provinciaal Speler
Van Ongeval Luca Pupillen Provinciaal Speler
Scheidsrechters
Naam Groepsnaam Contact functie
Brahimi Brendis Scheidsrechters Scheidsrechter
Dimmock Eugene Scheidsrechters Scheidsrechter
Senioren 4de prov
Naam Groepsnaam Contact functie
Benoot Jan Senioren 4de prov Ploegverantwoordelijke
De Cooman Nele Senioren 4de prov Kalenderverantwoordelijke
De Sutter Johan Senioren 4de prov Coach
Lambotte Deborah Senioren 4de prov Ploegverantwoordelijke
Van den Abeele Linda Senioren 4de prov Ploegverantwoordelijke
Vangelder Babs Senioren 4de prov Ploegverantwoordelijke
Vogeleer Anja Senioren 4de prov Ploegverantwoordelijke
De Cock Mathias Senioren 4de prov Speler
De Jonge Bert Senioren 4de prov Speler
De Sutter Sven Senioren 4de prov Speler
De Tant Niels Senioren 4de prov Speler
Fierens Yannick Senioren 4de prov Speler
Iradukunda Clement Senioren 4de prov Speler
Lievens Pauwel Senioren 4de prov Speler
Nerinckx Gert Senioren 4de prov Speler
Plattiau Jeroen Senioren 4de prov Speler
Van Laethem Gerrit Senioren 4de prov Speler
Van Laethem Timmy Senioren 4de prov Speler
Van Steenberghe Jo Senioren 4de prov Speler
Vermassen Jasper Senioren 4de prov Speler
Sportieve Cel
Naam Groepsnaam Contact functie
De Cooman Nele Sportieve Cel Kalenderverantwoordelijke
Alaert Patrick Sportieve Cel Lid werkgroep
Benoot Jan Sportieve Cel Lid werkgroep
De Jonge Luc Sportieve Cel Lid werkgroep
Herremans Stefaan Sportieve Cel Lid werkgroep
Vogeleer Anja Sportieve Cel Lid werkgroep
Vyverman Sabrina Sportieve Cel Lid werkgroep
Trainers
Naam Groepsnaam Contact functie
De Borger Patrick Trainers Ouder
De Borger Patrick Trainers Ouder
De Borger Patrick Trainers Trainer
U13 (2008)
Naam Groepsnaam Contact functie
Cocriamont Philippe Yves U13 (2008) Coach
Ndakaza Jimmy U13 (2008) Ouder
Pillet Sofie U13 (2008) Ploegverantwoordelijke
Sonck Willy U13 (2008) Ploegverantwoordelijke
Van Deun Katrien U13 (2008) Ploegverantwoordelijke
Vyverman Sabrina U13 (2008) Ploegverantwoordelijke
Antoons Jonathan U13 (2008) Speler
Hautman Lowiek U13 (2008) Speler
Ndakaza Ethan Pierre U13 (2008) Speler
Sonck Axel U13 (2008) Speler
Sorgeloos Luca U13 (2008) Speler
Van Lierde Kasper U13 (2008) Speler
Van Vreckem Rune U13 (2008) Speler
Vanhee Florian U13 (2008) Speler
Demelin Didier U13 (2008) sportief coördinator

              BBC United Ninove   |    Parklaan 15     |   9400 Ninove      |   SPORTHAL

BBC United Ninove   |    Brusselsesteenweg 560   |   9402 Meerbeke  |   Maatschappelijk adres

 

© 2019, website powered by Twizzit.com